Антон Завалій рекомендує цей магазин

Купив: xiaomi-redmi-note-11-6128gb-star-blue/, Замовлення №30813

Товар відповідає якості, характеристикам і цінам. Курьєр дочекався перевірки товару і був стриманий. Мені подобається
Olexiy Yevsyukov рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №Хз

Дякую. Мододці
Oleg Novikov рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5 6/128GB Yellow, Замовлення №454545

Сергей Рудяк рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 серпня 2023

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Xiaomi Mi 50W Wireless Charging Stand Black (BHR6094GL), Замовлення №20531

Олександр Миколайович рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Samsung Galaxy Tab S8 11 8/256GB Wi-Fi Silver (SM-X700NZSB), Замовлення №1

Купив у цьому магазині планшет. Дуже задоволений. Рекомендую усім.
Сергей Нефёдов не рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S22+ SM-S9060 8/256GB Green

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Товар отсутствует
andrej061979 Pilipenko рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №20460

Купил Google Pixel 7 Pro 12/128GB Obsidian. Телефон супер, гарантия 12 мес. Отправили быстро. Магазин рекомендую
Тайлер Дерден не рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian

обрав цей магазин по відгукам (51-0), створив замовлення, мені перетелефонували і сказали що Google Pixel 7 нема ніякого в наявності
Kate Z рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/128GB Graphite Gray, Замовлення №19821

Дякую магазину за швидке оформлення замовлення та видачу товару у вказані терміни. Чудовий сервіс
Юрий Третьяков рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Планшет Blackwiev tab 7 kids, Планшет Blackview Tab 7 Kids 3/32GB LTE Pink (6931548310341), Замовлення №-

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Доставили швидко, все добре.