Ціна збігалась із заявленою на hotline
Максим Поліщук не рекомендує цей магазин
30 серпня 2024

Купив: Пуховик PUMA Чорний чоловічий пуховик Protective Hooded Down Coat 675378/01, Замовлення №2563194

Купив пуховик чорного кольору. Розмір виявився завеликий для мене, хоча підбір робив по таблиці розмірів, зазначеному на сайті. Попросив обміну на менший розмір іншого кольору, бо в чорному кольорі вже не було розмірів. Однак отримав відмову, бо у магазину не передбачено обміну. Не рекомендую цей магазин!!! Жахливо!!!
Відповідь представника «MEGASPORT»
Доброго дня! Ми почули Ваше занепокоєння та цінуємо Ваш відгук. Щодо ситуації яка склалася, повідомляємо наступне: 20.08.2024 09:03:10 Вам було надіслане повідомлення про те, що у Вашому замовленні є товар який не підлягає обміну та поверненню. Ви оформили замовлення з післяплатою на відділення Міст пошти, що дає змогу оглянути товар перед його оплатою. На нашому сайті розмірна сітка вказана від офіційного виробника. Дуже прикро за ситуацію яка склалася, але наша мережа працює згідно Закону України "Про захист прав споживачів і відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 про реалізацію окремих положень даний товар обміну та поверненню не підлягає. Сподіваємося на розуміння та подальшу співпрацю з Вами!
Юлія3333 не рекомендує цей магазин
22 серпня 2024

Хотів купити: кеди PUMA Білі жіночі кеди Karmen Rebelle SD 395100/01

Доброго вечора. Дуже розчарувалась у вашому магазині. Вчора замовила кеди і оплатила. Сьогодні прийшло повідомлення, що їх немає у наявності. Чому не можна завчасно це написати на сайті? Дуже розлютили. Більше не буду у Вас замовляти
Відповідь представника «MEGASPORT»
Доброго дня! Ми почули Ваше занепокоєння та цінуємо Ваш відгук. Нам дуже прикро за ситуацію яка склалася. В зв'язку з розпродажем, багато товару залишилось в наявності в одній одиниці. Скоріш за все, під час оформлення замовлення ще не оновився залишок на сайті, що спричинило дану ситуацію. Перепрошуємо за незручності та сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами!
дядя Гоша рекомендує цей магазин
18 серпня 2024

Купив: Рюкзак Nike Elemental 162263, Замовлення №20400407188771

Добрий день! Дякую менеджеру Олені за допомогу! Вона справжній професіонал та чудова людина! Допомогла вирішити складні питання - заміна товару. Завдяки менеджеру Олені, залишусь постійним клієнтом. Прошу винагородження для менеджера Олени у вигляді бонусів та підвищення. Дякую!
Відповідь представника «MEGASPORT»
Доброго дня! Раді, що Ви задоволені! Ми вдячні Вам за відгук та розуміння, обов'язково врахуємо побажання;) Сподіваємося на подальшу співпрацю!
Андрій1978 рекомендує цей магазин
1 серпня 2024

Купив: Ботинки Adidas TERREX EASTRAIL 2 MID R.RDY, Замовлення №2537059 от 18.07.2024

Шукав Ботинки Adidas TERREX EASTRAIL 2 MID R.RDY на зиму , знайшов на мегаспорті зі знижкою свій розмір. Доставили вчасно, доставка безкоштовна вийшла. Претензій до товару немає. Дякую
Відповідь представника «MEGASPORT»
Доброго дня! Щиро вдячні за довіру та прихильність. Дякуємо, що обираєте нас;)
Svastone не рекомендує цей магазин
28 травня 2024

Купив: кросівки Adidas Мужские кроссовки Ozelle IF2855 45.5 (10.5UK) 29 см Grefou/Gresix/Gresix (4066755432110), Замовлення №№12.2793491

Відповідь представника «MEGASPORT»
Доброго дня! Рішення щодо обміну або повернення товару придбаного у стаціонарному магазині приймає виключно уповноважена особа після детального огляду товару, опираючись на закон України "Про захист прав споживачів". Якщо Ви не згодні з рішенням, у магазині можете написати скаргу на ім'я директора підприємства для подальшого її розгляду у юридичному відділі. Після чого, очікувати на офіційну відповідь протягом 14 робочих днів, з якою Ви зможете звернутися до Державної служби України з питань захисту споживачів. Також, Ви можете звернутися зі скаргою на якість взуття до офіційного представника бренду Adidas в Україні, а саме на електронну пошту support@ua.adidas.com або за номером 0 800 21 22 32. Тому що, у нашій мережі представлені виключно оригінальні товари провідних світових виробників, які мають відповідні сертифікати якості, підтверджені висновком Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Для отримання сертифіката, відправте запит на електронну пошту support@megasport.ua. Наші менеджери з радістю нададуть всю необхідну інформацію! Сподіваємося на розуміння та подальшу співпрацю з Вами!
Катерина0404 не рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: пуховик PUMA Пуховик Packlite Down Jacket 84940701 M Black (4064537687178), Замовлення №2396422

Відповідь представника «MEGASPORT»
Доброго дня! Ваше звернення було розглянуто керівництвом та в якості виключення прийнято для обміну. Сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами!
Vadim2023 не рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Хотів купити: ФУТБОЛКА PUMA ESS SMALL LOGO TEE 140570

Замовив на сайті магазину футболку PUMA ESS SMALL LOGO TEE та оплатив. Згодом магазин повідомив, що товару немає та зробив операцію повернення коштів. Магазин виставляє на сайті товар якого немає вже давно в наявності, отже не цінує час клієнтів (потраченицй на замовлення) чи заманює акційнними товарами, щоб люди підписалися на їх рекламу. Не рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «MEGASPORT»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Така ситуація цілком можлива, адже перед відправкою замовлення товар проходить детальну перевірку на відсутність дефектів. Скоріш за все, на футболці був виявлений виробничий дефект, в такому разі ми не можемо відправити замовлення. Ми ні в якому разі не маємо наміру вводити наших клієнтів в оману. Нам дуже шкода, що у Вас склалася така думка про нас. Сподіваємося на розуміння та подальшу співпрацю з Вами!
Вадим Сабалаев не рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Хотів купити: Nike Air Max SC - 3638 грн. / 1 шт. Nike Air Max 90 Futura - 4274.1 грн. / 1 шт., Замовлення #2228883

Відповідь представника «MEGASPORT»
Доброго дня, Вадим! Дякуємо за Ваше звернення. Уточнили інформацію щодо Вашого замовлення. Ваше замовлення було оформлено 19.05.2023 о 12:18 на суму 7912,00 гривень. На період, коли товари проходили перевірку на складі ця сума була заблокована на Вашій карті, згодом виявили, що однієї пари взуття немає в наявності, її видалили з Вашого замовлення та розблокували її вартість на Вашій картці. Після чого відбулося списання банком та нашою компанією суми 3 638,00 гривень 19.05.2023 о 14:43 за другу пару взуття. За помилкою нашого менеджера Ваше замовлення було скасовано і повернуто суму 3638 гривень на карту 22.05.2023 о 10:32. Також, відправимо Вам підтвердження щодо повернення коштів. З менеджером, який зробив помилку була проведена бесіда та вжиті відповідні заходи. В якості вибачення, на Вашу клубну карту буде нараховано 1000 бонусів, які Ви зможете використати, як знижку до - 30% на товари "Нова колекція". Термін їх дії 14 днів. Ви можете звернутися у будь-який час, коли вам буде зручно, для нарахування. Компанія MEGASPORT перепрошує за ситуацію яка склалася, для нас вона є недопустимою. Нам дуже прикро, що у Вас склалось негативне враження про нас. Будемо намагатися зробити все можливе, щоб у Вас змінилася думка. Сподіваємося на розуміння та подальшу співпрацю з Вами!
Виктория Корсунова не рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Кросівки New Balance model MR530, Замовлення №2202580

Відповідь представника «MEGASPORT»
Доброго дня! У нас на сайті розмірна сітка вказана у співвідношенні довжини стопи до європейського розміру. Тому при виборі розміру потрібно опиратись на довжину стопи (а саме, на довжину від п'ятки до великого пальця). У різних брендів різна розмірна сітка, тому для зручності вказуємо саме довжину стопи. Також, Ви завжди можете звернутися до контакт-центру для уточнення деталей щодо розміру, зможемо зробити фактичні заміри устілки на складі. Із-за технічних причин в інтернет-магазині обміну немає, але є повернення. Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Повернення товару належної якості можна здійснити протягом 14 - ти днів з моменту отримання замовлення, якщо товар не був у використанні, збережено усі бирки (прикріплені до товару пломбою), коробку (для взуття). Дякуємо за Ваш відгук та зауваження щодо нашої роботи – виправлятимемо недоліки. Сподіваємося на розуміння та подальшу співпрацю з Вами!
Денис Емельяненко не рекомендує цей магазин
23 квітня 2023

Хотів купити: Кросівки Puma X-Ray Speed Lite 150875

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Не рекомендую никому. Наложенного платежа нет, товар вам доставляют бесплатно, но если он не подошел по размеру (как в моем случае), то обратную доставку платишь сам. Даже не на отделение, а именно АДРЕСНУЮ доставку оплачивай. И теперь неизвестно когда деньги вернут. Ужасный сервис, и отношение к покупателю.
Відповідь представника «MEGASPORT»
Доброго дня! Наші склади знаходяться по всій території України, для запобігання спірних ситуацій, які можуть виникати на відділеннях служб перевізників, доставка повернень здійснюється на пряму адресу складу звідки здійснювалася відправка замовлення. Детальні умови для повернення замовлення описані на нашому сайті у розділі "Повернення товару". Повернення обробляється протягом 3-х робочих днів з моменту надходження товару на склад. Кошти за повернений товар зараховуються протягом від 3-х до 14 робочих днів (термін зарахування залежить від Вашого банку) з моменту опрацювання повернення. Сподіваємося на розуміння та подальшу співпрацю з Вами!
Представник магазину «MEGASPORT»
Доброго дня!