Портнягін рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Купив: ARTLINE Overlord STRIX (STRIXv78)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Андрей Безверхний рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Купив: PlayStation 5

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Devani рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: Монітор 24, Замовлення №Crm 11580

Замовив монітор в суботу. Вже в понеділок був у мене. В магазині перевірили на биті пікселі та засвітлення, нічого не знайшли. Товар підійшов за 2 дні роботи, проблем з монітором не виявив, все працює чудово. Сподобалося швидкість і відзивчивість магазину.
Влад М рекомендує цей магазин
13 липня 2022

Купив: HyperX Cloud Alpha, Замовлення №CRM-11474

Андрей Наконечный рекомендує цей магазин
12 липня 2022

Купив: ARTLINE Gaming X95 (X95v50Win), Замовлення №CRM-11249

Все очень круто и на высшем уровне! Очень доволен и буду ещё покупать в ARTLINE!)
Ukraine Ira рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: HATOR Arc(HTC-985) крісло

Придбали це крісло на подарунок, дуже задоволені обслуговуванням цього магазину, все вчасно і швидко. А крісло- це взагалі вищий пілотаж, мабуть кращого не має, комфортне і якісне
Андрій Лісніченко рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: Комп\'ютер ARTLINE Gaming X68v16

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Нещодавно придав у Artline новий комп'ютер. Задоволений усім від самого ПК до якості обслуговування. Artline дійсно професійне та відповідальне підприємство. Співпрацюватиму з ними і надалі!
OG STAR рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: Персональный компьютер ARTLINE Gaming X53 (X53v24)

Super! Дякую за пк, найкращі в своїй справі
Serhii Pylypenko рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: Artline Overlord x87_18

Виталий Марченко рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Купив: Моноблок ARTLINE Business s22

Все супер, чудове обладнання, швидке обслуговування. На висоті, як завжди !!!