fractalzombie рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Інструмент EKWB для різання трубок EKWB EK-HD Tube D.I.Y.Kit 10&12mm, Замовлення №29350

Все було гарно, була невелика затримка новою поштою,?все інше було гарно.
Игорь Каряка рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Персональний комп\'ютер ARTLINE Business B29(B29v29) Повна назва товару *, Замовлення №27898

Наталія Барабаш рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Pla plus filament, Замовлення №28161

Швидка доставка. Актуальна ціна.
Vladislav рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: сірий Hyper PLA Filament пластик для 3D принтера 1кг, 1.75мм, серый (3301010340), сірий PLA Filament пластик для 3D принтера 1кг, 1.75мм, серый (3301010066), 3D-принтер Ender-3 V3 KE, Замовлення №28437

Андрій Мартинюк рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: PLA Filament (пластик) для 3D принтера CREALITY 1кг, 1.75мм, білий. PLA Filament (пластик) для 3D п, Замовлення №23936

Сподобалося: ціни, наявність, відповідність умов оплати Не сподобалося: не вказані Пластик якісний, вакуумна упаковка не пошкоджена, при 207/62 нормально друкує перший шар і всю деталь.
Олексій Овдієнко рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: PLA Plus Filament (пластик) для 3D принтера CREALITY 1кг, 1.75мм, зелене яблуко, Замовлення №28662

Пластик був якісним, вакуумна упаковка не пошкоджено, при 210/65 нормально друкує перший шар і всю деталь.
Alexey Popovich рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: сірий PLA Filament (пластик) для 3D принтера CREALITY 1кг, 1.75мм, чорний, Замовлення №28974

Все пройшло добре
Олексій Фокін рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Смартфон Moto G32 6/128GB Mineral Grey (PAUU0013/0027/0024), Замовлення №28179

Ярослав Занога (Yannoland) рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Материнська плата B650M Pro RS WiFi, Замовлення №27867

Топ компанія, рекомендую люди знають що вони роблять
Noel рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X 16G, Замовлення №8271

Рекомендую данный магазин с чистой совестью. Покупка прошла быстро и четко, отправка произошла быстро и четко. После отправки позвонили и сообщили об отправке дополнительно, что очень приятно. Также стоит отметить, что Артлайн является офф. дилером MSI, в итоге я смог успешно поучаствовать в текущей Акции МСИ "Получи 60 евро на стим кошелек за покупку видеокарты".