Vita Mir не рекомендує цей магазин
26 липня 2021

Відповідь представника «PLITKASHOP»
Шановна Віта, дякуємо за ваш відгук, але давайте розберемо його подробиці. 1. Кількість менеджер Оксана вам прораховувала лише по плитці, а по ламінату ви чітко вказали в переписці 60м2. Його вартість 305грн/м2, тому називати його дорогущим не зовсім умісно. І доцільно буде задати питання, чому у вас залишилося 3 пачки ламіната людині, яка робила вам прорахунок. 2. Правила повернення товару прописані на сайті: 2 тижні з моменту покупки. Релізація вашого замовлення була 11.06.2021, а до нас звернулися з запитом на повернення 24.07.2021, тобто через півтора місяця. 3. На рахунок клієнтоорієнтованісті. Оксана вибирала з Вами плитку в шоу румі, допомогла з візуалізацією, підібрала вам по медіафайлам (фото, відео) у Вайбері ламінат, оформила вам доставку з вантажниками. Водій все привіз в обумовлений день і час. Сподіваємось, що плитка і ламінат, що ви купували в нашому магазині, буде служии багато років.
Anna Garkavenko рекомендує цей магазин
15 березня 2018

Купив: Плитка Зевс керамика

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: асортимент

Работой магазина удовлетворена. Заказывать по телефону телефону было приятно. Плитка приехала целой, без сколов. Немного темнее чем показано на сайте, но подошла. Доставку задержали на 3 часа, причём заранее предупредили и сделали её за полстоимости. В общем довольна, рекомендовать могу, но лучше сначала приехать посмотреть вживую.
Відповідь представника «PLITKASHOP»
Спасибо за отзыв и рекомендацию! Сожалеем о проблемах с доставкой, виной тому были неблагоприятные погодные условия. Надеемся, что они никак не скажутся на общем впечатлении о нашем магазине ????