Ігор не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 червня 2022

Хотів купити: Морозильна камера Liebherr G 1213, Замовлення №2899

Сподобалося: оформлення замовлення

Наявність товару не відповідає заявленому у каталозі.
Відповідь представника «L-Ukraine.com»
Наявність товару на нашому сайті вказано як "Уточнюйте", що означає необхідність уточнити наявність товару перед замовленням. Якщо більш детально: товар може бути в наявності на деяких регіональних складах, з яких відправка/доставка до певних регіонів не можлива та саме для таких випадків передбачено цей статус. Каталог Хотлайн не має опції вказати саме такий статус, то ж перепрошуємо за незручності.
Валерій не рекомендує цей магазин
26 березня 2021

Хотів купити: LIEBHERR SBS 70I4

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

Цена выше почти на 30% чем на Hotline!
Відповідь представника «L-Ukraine.com»
Валерий, подскажите пожалуйста, цена на какой именно товар не соответствует указанной на Hotline? На нашем сайте есть 2 похожих SBS комплекта Liebherr: IKB 3560 + SIGN 3576 и IKB 3560 + SIGN 3556. Отличия их заключаются только в автоматическом ледогенераторе и цена их действительно отличается на 30%. При этом, как на Hotline так и на нашем сайте - это две отдельные позиции с разной ценой, потому не совсем понятно, чем мы заслужили негативный отзыв.
Artem Repnikov не рекомендує цей магазин
23 листопада 2020

Купив: [SUIGN1554] Liebherr SUIGN 1554, Замовлення №2308

Відповідь представника «L-Ukraine.com»
Шановний Артем! Сумно чути, що Вам довелося зіткнутися з даними незручностями. Від імені інтернет-магазина дозвольте принести Вам свої щирі вибачення. Наявність товару на сайті визначається загальною наявністю товару на центральному складі та може не враховувати ситуацію по регіонах. Ми пропонуємо безкоштовну доставку в межах України, а тому є певні обмеження в логістиці (деякий товар, що можливо доставити в Київ, неможливо доставити в регіони, наприклад Чернігів чи Львів). Перенесення запланованої доставки у п'ятницю було зроблено у зв'язку з тим, що була вирогідність не встигнути її зробити протягом дня, про що наш менеджер попередив Вас і заперечень з Вашого боку не було. Доставку в регіонах (зокрема у Львові, як у вашому випадку) дійсно здійснюють наші партнери, а тому іноді можуть виникати складнощі, пов'язані з "людським фактором", які намагаємося виправити, просимо поставитися з розумінням. Всього Вам найкращого!
В вас на сайті є вибір міста під товаром. Холодильник що я придбав, зараз пише що може бути доставлений, у Львів, ВАШОЮ кур'єрською службою, від 2 до 7 діб. Відкинемо 15 листопада як початкову точку і будемо вважати за таку, сьогодні (24). Мені чекати на холодильник 1 числа грудня? Перенесення доставки з п'ятниці на понеділок було узгоджене зі мною, так, якщо би тільки це, та наявність, то я би навіть негативний відгук не лишав. Найцікавіше це доставка. Який тут людський фактор, якщо я вимушений пояснювати вашому менеджеру як зв'язуватися с доставщиками, бігати по місту в пошуках банкомату та телефонувати йому по декілька разів щоб він зв'язався з вашими партнерами та пояснив їм як вони мають працювати, а потім ще отримувати ПОДАРУНКИ, у вигляді безкоштовної доставки. Я заплатив 70к, щоб незрозуміло коли отримати замовлення, та безкінечно телефонувати менеджеру та доставщикам та розповідати як вони мають працювати?
24 листопада 2020 Відповісти
Представник магазину «L-Ukraine.com»
Шановний Артем! 1) Ще раз перегляньте попередній коментар стосовно наявності товарів. 2) Терміни доставки як холодильника так і морозильника було узгоджено з Вами, заперечень з Вашого боку не було. 3) Про 200 грн: доставку і занос у Львові виконує наш партнер, вантажники якого отримують оплату зазвичай від кінцевого клиєнта. 200 грн це і є оплата вантажникаам іх праці по заносу товару до Вас у квартиру, Ви ж не вважаєте, що вони повині виконувати цю роботу безкоштовно? Це й є той \"людський фактор\", до якого ми Вас просили поставитися з розумінням, тому й запропонували Вам розрахуватися з ними на місці та отримати одразу ж компенсацію від нас на картку. Також дозволимо собі доповнити цей коментар про переваги, які отримують наші клієнти у Львові (вважаємо, що Ви, Артем, не будете цього заперечувати): 1) Вагома знижка при купівлі комплекту 2) Безкоштовна доставка до Львова 3) Безкоштовна доставка в межах міста 4) Безкоштовний занос у квартиру при наявності вантажного ліфта Всім бажаємо зберігати спокій та ставитися до всього з позитивом!
25 листопада 2020 Відповісти
Artem Repnikov відповів на коментар Представитель магазина
1. В вас є вибір конкретного міста з розрахунком доставки саме до нього, до чого тут якийсь ілюзорний склад, не розумію. Чи ви признаєте що це на сайті не працює. 2. Про терміни я вже писав, якщо би це було єдине, негативний відгук був би відсутній. 3. Як отримуюсь оплату вантажники вашого партнера мене не має обходити, не потрібно \"Безкоштовний занос у квартиру при наявності вантажного ліфта \" сувати у переваги, якщо в вас це відноситься не до послуг, а до якогось \"людського фактору\", і людина має бігати по місту шукати готівку, та дзвонити непрофесійним людям безкінечно і з\'ясовувати, він має бути там же де і дезинформация з сайту про наявність і сроки, - відсутній.
25 листопада 2020 Відповісти
РоманД рекомендує цей магазин
12 червня 2019

Купив: Холодильник з морозильною камерою Liebherr CN 4015

Відповідь представника «L-Ukraine.com»
Уважемый, Роман! Благодарим за Ваш отклик, будем рады видеть Вас в числе постоянных покупателей! На повторные покупки мы предоставляем хорошие скидки!