Sinister рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: LED-моноблок SmallRig 3615 RC120B COB Light, Замовлення №1013200

Замовлення надіслали протягом години, хоча я його зробив увечері. Був приємно здивований) Дякую! Магазин, звісно, раджу.
Echopraxia не рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: студійне освітлення Godox AD400PRO, Замовлення №1010500

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

В четверг днем оплатил вспышку. Обещали выслать вечером же (мне она была нужна на субботу). В четверг в конце дня получил уведомление, что деньги они получили. Заказ не выслали ни в четверг, ни в пятницу. И не перезвонили. На сайте, кстати, сказано "доставляем каждый день". Сейчас утро понедельника, но никаких новостей нет. Даже не перезвонили.
Відповідь представника «gox.ua»
Доброго дня! Просимо вибачення! З нас подарунок, чекайте на НП №44! Ми все ще намагаємося адаптуватися до сучасних умов роботи, але іноді трапляються проколи як зараз. Цей товар находиться на складі не в Києві, зв'язок без світла відсутній, в офісі так само. Буває складно комунікувати між офісом, складом і клієнтами, коли всі знаходяться в різних "світлових поясах") Кажучи про відправку в той же день, ми розраховували, що гроші надійдуть раніше. Але вони надійшли вже після закінчення роботи складу, коли зникла електрика. У п'ятницю ми розраховували на відправку до вас, але зі складу відправили до Києва нам. В результаті вам відправити вийшло тільки в понеділок. І увечері замовлення вже було у вас на НП. Ваше зауваження допомогло нам переглянути алгоритми роботи та внести корективи в правила комунікації. Вдячні за допомогу, ще раз просимо вибачення.
Дмитрий Дашкевич рекомендує цей магазин
22 жовтня 2022

Купив: Крепление Peak Design Capture Black with Standard Plate, Замовлення №1009768

Отличный магазин, уже не первый делаю заказ и все отлично. Актуальные статус наличия на сайте, отправляют быстро. Товар приходит в соответствии с описанием. Последние несколько заказов оплачиваю сразу, чтобы не платить за наложенный платеж.
Денис Богдан рекомендує цей магазин
21 травня 2022

Купив: Viltrox AF 85/1.8 FE II, Замовлення №1009230

Заказал 19 числа объектив, 21 числа он пришел, вполне оперативно. Товар проверил, коробка и объектив новый, документы на месте. Никаких проблем не было
Сергей Пиварчук рекомендує цей магазин
31 серпня 2021

Купив: Переменный ND фильтр Freewell 67mm ND 6-9 стопов

Отличный магазин и очень быстрая доставка(заказал в воскресенье и в течении часа товар был отправлен).Рекомендую!
Anton A рекомендує цей магазин
30 квітня 2021

Купив: Объектив Viltrox AF 56mm f/1.4 XF для FUJIFILM X, Замовлення №1007201

Не сподобалося: асортимент

Хороший магазин - уже дважды заказывал - оперативная отправка, товар в наличии, хорошо упаковывается, вообще никаких вопросов :) . И ютуб-канал одноименный тоже очень крут, давно смотрю, ребята знают толк в технике.