Yngwie рекомендує цей магазин
4 червня 2021

Купив: Обкладинка для електронної книги AIRON Premium для PocketBook 740 Blue (6946795850133), Замовлення №11094

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Замовлення пройшло без проблем. Купував акційний товар. Після того як додав обкладинку в корзину, автоматично додались ще рукавички за 0 грн. Я не зрозумів спочатку що за прикол, бо ніде не було вказано на сторінці з обкладинкою про ще один бонус. Менеджер при підтвердженні замовлення пояснив, що так і має бути.
VRTEM рекомендує цей магазин
20 червня 2018

Купив: Навушники TWS AIRON AirTune (6945545521557), Замовлення №590

Сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

Наушниками доволен.
Відповідь представника «AIRON»
Здравствуйте! Спасибо! Приятного использования!
vlad1342 рекомендує цей магазин
3 квітня 2018

Купив: Електронна книга з підсвічуванням AirBook PRO 6

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

заказал электронную книгу AirBook PRO 6, Хороший магазин, оперативно оформили заказ, менеджер внимательный и отправили заказ быстро - приятно такое отношение!
larisa_f рекомендує цей магазин
19 грудня 2017

Купив: Електронна книга з підсвічуванням AirBook City LED

Довольна покупкой на 10000% Сделала заказ, мне сразу перезвонили, адекватно и подробно проконсультировали, даже объяснили что на сайте shop.airon.ua можно скачивать новую прошивку.Спасибо менеджерам что не забыли предложить чехол под книгу, не думала что у них есть. Вообщем всем рекомендую Airon:))))
Julilisia рекомендує цей магазин
5 грудня 2017

Купив: Airbook City Led, Замовлення №422

Довольна покупкой. Оперативность и качество обслуживания на высоте. Консультант-оператор в деталях ответил на все интересующие вопросы и помог определится с выбором. Заказ оформлен утром, доставка была произведена в тот же день. Все супер!
Vasiliy Sidorenko рекомендує цей магазин
23 листопада 2017

Купив: Екшн-камера AIRON ProCam 4K Plus (4285234589564)

Заказал в фирменном магазине камеру procam 4К plus. Оформил утром заказ, после обеда уже забрал. Радует, что сработали оперативно, так как это был подарок. Претензий никаких. Рекомендую!