Alina2024 рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Шафа, Замовлення №12

Все супер. Отриманий товар перевищив очікування.
Саша Ойцин рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Вуличний газовий обігрівач, Замовлення №43897

Все прийшло вчасно. Покупкою задоволений, рекомендую цей магазин)))
Taras Rushchak рекомендує цей магазин

Купив: Садовий візок Garden Line 75 л Чорний, Замовлення №216215

Товар вартий своїх коштів ставлю 8 з 10
Анна Ястремська рекомендує цей магазин

Купив: Підвісне крісло-гамак Garden Line HAM3371 Сірий, Замовлення №215897

Доставка вчасно в обговорений термін. Буду надалі тут замовляти!
Дмитрий Нижник рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: MEBEL ELIT BONO ЧОРНИЙ, КРІСЛО М\'ЯКЕ РОЗКЛАДНЕ МАСАЖНЕ З РЕКЛАЙНЕРОМ MEBEL ELIT BONO ЧОРНИЙ, Замовлення №44557

Дуже вдячний професійним менеджерам які проконсультували та відправили мені крісло. Рекомендую даний магазин.
Julia Vinogradova рекомендує цей магазин

Купив: Складний стілець, бук Ikea, Замовлення №15594

Залишилась дуже задоволена співпрацею з цим магазинам. Дуже приємна комунікація, дуже швидко та просто. Товар якісний. Перевершив всі очікування, приїхав навіть раніше, ніж чекали.
Денис Г. рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Міні парник теплиця Garden Line 180х140х94 см Білий, Замовлення №215512

Тепличка супер, легко збирається. Каркас металевий. Зв'язалися та відправили швидко. Була помилка в комплектації від виробника, але магазин оперативно вирішив проблему, виславши потрібну деталь.
Taras Simon рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Садова парасоля з чохлом Garden Line MINI ROMA 250 см Бежевий, Основа для садової парасолі Garden Li, Замовлення №43672

Дякую Вам, дуже швидко відправили, ціна нижче ніж у конкурентів, якість супер, спілкування і товаро орієнтованість менеджерів на вищому рівні, буду ще замовляти і інші товари. дякую