Spireonsufo не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU)

виставили товар і знизили ціну для популярності, товару на сайті немає в наявності та ціна знижена для розлучення очей
Відповідь представника «electro100.ua»
Нам прикро, що ви перейшли на наш сайт і потрапили на сторінку товару тоді, коли його в наявності вже не було, а на Хотлайн залишки не встигли синхронізуватись. Стосовно ціни - ми встановлюємо ціни на продукцію EcoFlow на основі рекомендацій офіційного імпортера цього бренда в Україну, ні вище, ні нижче.
Чесний не рекомендує цей магазин
19 листопада 2022

Купив: logicpower-lpy-psw-500va, Замовлення №2329

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Безвідповідальний магазин. На замовлення не відреагували. Навіть коли зателефонував сказали, що знайдуть відповідального менеджера і він мені передзвонить. Мабуть десь заплутався в проводах, що не зміг подзвонити... Не рекомендую цей магазин, оскільки якщо процес покупки такий, то який в них сервіс навіть страшно уявити...
Александр рекомендує цей магазин
13 серпня 2020

Купив: Укртехнология Infinity НСН-20000 \\ Укртехнология Infinity НСН-9000

Добрый день. Заказывал несколько дорогих стабилизаторов в Интернет-магазине Стаб-Эксперт, рекомендую к сотрудничеству на все 100%, консультация на высоком уровне - Вы получите качественный ответ на Ваш вопрос. Отдельное спасибо Максиму за консультацию и порядочность. Если Вы решили купить стабилизатор, то только в Интернет-магазине Стаб-Эксперт :)