Andre Tan не рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Хотів купити: STIHL FS 250 (41342000336), Мотокоса STIHL FS 250 (41342000336)

ціна не відповідає
supreme не рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Хотів купити: генераторы все

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Руслан Д не рекомендує цей магазин
14 липня 2022

Хотів купити: Генератор бензиновый Glendale GP7500L-GEE/3 АКБ

Замовлення оформили, рахунок виставили на пошту, а потім дзвінок менеджера, який сказав «ціна на сайті ТО ТАК, пропонуємо аналог не за 24000, а за 41000!!!!!». Так собі «аналог». Не рекомендую цей магазин!
NightBird не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2021

Хотів купити: Насос циркуляционный Wilo Star-RS 25/7-180 (4037310)

Товару немає в наявності
Відповідь представника «Vitaltechno»
Доброго дня. Нам прикро, що товару, який ви хотіли придбати не виявилось в наявності. Справа у тому, що зараз високий попит на сезонний товар, тому досить часто змінюються залишки на складі. Ми постійно слідкуємо за наявністю і регулярно оновлюємо інформацію. Будемо намагатись, щоб надалі таких проблем не виникало. Дякуємо за розуміння.
Сезонним буде будь який товар, на який цей магазин пише гарну ціну) «Аналог» буде в два рази дорожчий і зовсім не сезонний!
14 липня 2022 Відповісти
Константин Ши. не рекомендує цей магазин
6 січня 2021

Хотів купити: Бензопила Stihl MS170

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Вешают на сайт весь ассортимент, фактически не имея в наличии. В момент заказа все в норме, до того момента, когда выражаешь готовность заехать через 10 минут за товаром. Начинаются "инвентаризации, все в резерве, и вообще праздники, ничего на складе нет." Не пойму смысл всех этих усилий менеджера (РУслан например). Но зачем вы тратите чужое время ?
Відповідь представника «Vitaltechno»
Доброго дня Костянтине! Дякуємо за відгук. Наш магазин Vitaltechno.ua - це не лише роздрібна точка, а й інтернет-магазин. На сайті представлено 12 тисяч товарів, відповідно, лише частина з них наявні в роздрібному магазині. На поставку товару зі складу потрібен час (у вашому випадку: 1-2 дні), тому, ми й не змогли надати вам товар за 10 хвилин. Якщо вас ще цікавить даний товар, будемо раді допомогти!
\" На поставку товару зі складу потрібен час (у вашому випадку: 1-2 дні)\" Снова неправдивая информация. Заказ отменили по причине \"все товары в резерве\". Я так понял, время клиента для вас пустой звук. Гораздо важнее теоретические масштабы величия базы данных интернет магазина (12 тисяч товарів !). На скринах показано ваше \"клиентоориентирование\". Товар в наличии, но мы вам его не продадим. Проблемы своей логистики решайте внутри компании, не втягивая в них покупателя. Пилу приобрел в другом магазине, с первой попытки и прямыми ответами по цене - наличию..
13 січня 2021 Відповісти
mvv55 рекомендує цей магазин
29 жовтня 2020

Купив: Садовий подрібнювач STIHL GHE 355 (60110111020), Замовлення №117614

Довезли до будинку. Трохи затягнули але то таке. Подрібнювач чудовий.
Kostia Tretiak не рекомендує цей магазин
12 вересня 2019

Хотів купити: Поверхневий відцентровий насос LEO AJm60S (775353)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

На сайті цього магазину указано, що товар є, але оператор попросив почекати щоб перевірити фактичну наявність на складі. Через пів дня, десь о 16:00, оператор сказав, що в них були проблеми із інтернетом, тому він не зміг вияснити наявність товару, але тепер інтернет є, і він зараз швиденько усе перевірить. В той день він так і не передзвонив, на наступний день зранку виявилось що таки немає на складі цього товару, але на їхньому сайті продовжує світитись надпис, що товар є у наявності.
Відповідь представника «Vitaltechno»
Доброго дня. Дякуємо за коментар. Був технічний збій на сайті, який ми вже виправили. Вибачте за незручності, що виникли з нашої сторони. Врахуємо усі Ваші зауваження при подальшій роботі.