Марк1977 рекомендує цей магазин
23 травня 2021

Купив: Смартфон OnePlus 9 8/128GB Astral Black, Замовлення №19584

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Делал заказ по телефону, в технике и товаре который продают - ориентируются, что плюс. Доставку сделали в этот же день, вечером, как я и просил. Курьер товар привез запечатанным, это еще один плюс. Заполнен гарантийный талон верно, что нынче редкость. Магазином доволен, рекомендую!
Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment благодарит Вас за отзыв! Мы очень рады, что Вы остались довольны покупкой и качеством обслуживания! Обращайтесь к нам снова, будем рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов =) С Уважением и наилучшими пожеланиями, команда Fragment!
Андрей Лящевский рекомендує цей магазин
20 березня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21 SM-G9910 8/128GB Phantom Violet, Замовлення №19498

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment щиро дякує Вам, що поділилися досвідом покупки в нашому магазині! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою і якістю обслуговування =) Щодо передоплати за товар, у нашому магазині є таке правило і Ви все вірно написали, менеджер при розмові зазначає цей момент, так як, на жаль, частина людей, які замовляють товари в інтернеті накладеним платежем в результаті не забирають і не оплачують свої посилки. Причини бувають різними, як поважними (хвороба, затримали зарплату), так і неповажними (безвідповідальність, замовлення по приколу, конкуренти "граються"). Але яка б не була причина відмови - для продавця це все одно втрата грошей в розмірі вартості доставки в обидві сторони, а також транспортування зі складу та назад постачальнику. Ми вдячні Вам за довіру. Для нас це дуже важливо! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців. З Повагою і найкращими побажаннями, команда Fragment!
Andrii Matseliukh рекомендує цей магазин
21 лютого 2021

Купив: Смартфон Google Pixel 4a 6/128GB Just Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовляв google Pixel 4a. Скажу коротко: обслуговування 10 із 10. Телефон як і було написано та сказано, із заводськими пломбами працює справно, усім задоволений
Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment щиро дякує Вам, що поділилися досвідом покупки в нашому магазині! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою і якістю обслуговування. Будемо раді Вашим майбутнім зверненням. З Повагою і найкращими побажаннями, команда Fragment!
Мария Миргородская рекомендує цей магазин
28 січня 2021

Купив: Samsung galaxy s 20 fe

Пошли на уступки, курьер вежливый Перезванивали каждый раз когда находили информацию Цена отличная (одна из самых дешёвых) Прекрасно знали всё о телефоне, помогли с аксессуарами Доставили во время Очень довольна
Timofey Matskevich рекомендує цей магазин
19 січня 2021

Купив: бездзеркальний фотоапарат Fujifilm X-A7 kit (15-45mm) Dark Silver (16638586), Замовлення №19361

Все на высшем уровне. Могу только положительно говорить об этом магазине!
Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment благодарит Вас за отзыв и высокую оценку работы нашего магазина! Нам очень приятно, что Вы остались довольны покупкой и качеством обслуживания. Желаем Вам хороших снимков, красивых фонов и креативных идей =) Обращайтесь к нам снова, будем рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов! С Уважением и наилучшими пожеланиями, команда Fragment.
Владислав Кикоть рекомендує цей магазин
2 січня 2021

Купив: Фотоаппарат Canon EOS 2000D kit, Замовлення №19301

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Благодарен за отличную покупку.
Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment благодарит Вас за отзыв! Нам очень приятно, что Вы остались довольны покупкой. Желаем Вам хороших снимков =) Обращайтесь к нам снова, будем рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов! С Уважением и наилучшими пожеланиями, команда Fragment.
Borgis рекомендує цей магазин
29 грудня 2020

Купив: Смартфон Google Pixel 4a 6/128GB Just Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Усі моменти - від замовлення товару до доставки були виконані на належному рівні. До товару був доданий перехідник для розетки. Упаковка не пошкоджена. Гарантія від магазину 12 місяців - все заповнено. Після увімкнення телефону - недоліків не помічено. Сподіваюся їх і не буде =) Від процесу покупки та від самої покупки, покищо лише приємні враження.
Yuriy Sharnin рекомендує цей магазин
28 грудня 2020

Купив: Samsung Galaxy Tab s6 LTE

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment дякує Вам за оцінку роботи нашого магазину! Будемо раді Вашим майбутнім зверненнями. З Повагою та найкращими побажаннями, команда Fragment!
PuinFaran рекомендує цей магазин
23 грудня 2020

Купив: Стандартний об'єктив Sigma AF 85mm f/1,4 DG HSM Art, Замовлення №19270

nyxa рекомендує цей магазин
22 грудня 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Note10 Lite SM-N770F Dual 6/128GB Black (SM-N770FZKD), Замовлення №19268

Відповідь представника «Fragment»
Команда Fragment благодарит Вас за оценку работы нашего магазина! Будем рады Вашим будущим обращениям. С Уважением и наилучшими пожеланиями, команда Fragment!