Hennadii рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: набір гумок для фітнесу U-powex Комплект резинок для подтягиваний 5шт, Замовлення №не знайшов

Зв'язалися швидко, відправили також. Поспішав, коли отримував товар, то ж спочатку засмутився, коли вдома побачив коробку з 4ма резинками, замість 5ти, які замовляв, але когли відкрив - були всі 5 запечатані
dostali не рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Хотів купити: Велосипедний шолом Maraton Discovery / размер 52-57 красный

На хотлайне указана цена 390 грн, а по факту на сайте 450 грн после скидки с 700 грн.
Dimitrij рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Купив: Самокат трюковый Maraton Scorpion зеленый металлик 2021+ Пеги 2 шт

Чудовий магазин! Вибрав товар на сайті, але з фотографій не мав повної впевненості в якості, хотів особисто "руками" все перевірити. Побачив в інформації про продавця, що магазин в Києві і недалеко від мене. Зідзвонився з магазином - виявились: чудові, привітні, контактні люди. Провели на склад, все показали і роз'яснили. Купив тут же із задоволенням!
Олексій Христич не рекомендує цей магазин
4 листопада 2021

Хотів купити: Самокат

Не сподобалося: оформлення замовлення

Порушення вимог Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"