In Side рекомендує цей магазин

Дякуємо за відгук!
Богдан Шаров рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 13T Pro 12/512GB Black, Замовлення №00674857

Купівля була комфортною зрозумілою на всіх етапах. Товар був добре запакований і доставлений у обговорені терміни.
Відповідь представника «Vodafone»
Вдячні, що Ви залишили відгук про нашу роботу!
Сергей Бойко рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Флешка Kingston 128 GB DataTraveler Exodia Onyx USB 3.2 Gen 1 Black (DTXON/128GB), Замовлення №000673074

5988 не рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Хотів купити: Електрична зубна щітка Soocas D3 (967625) Pink. Замовлення №000672234

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

09.11.2023 р. замовив та оплатив вказаний товар на сайті з послугою оплата частинами від Монобанк. Зателефонував співробітник та повідомив, що все добре товар є в наявності та найближчим часом буде доставлений і кошти за оплату списали. Проте наступного дня кошти повернули та ціну на товар збільшили без пояснення будь-яких причин та без жодного повідомлення. Категорично не рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо. Нам дуже шкода, що трапилась ця ситуація. Дійсно, товар закінчився у постачальника за першою ціною. Наші співробітники отримали цю інформацію під час тривалої повітряної тривоги 10.11.23, на час якої не працювали. Після тривоги Ви звернулися на гарячу лінію і отримали всю інформацію раніше, ніж контакт-центр обробив запит і перетелефонував Вам. Приносимо свої вибачення.
Григорій рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Гарнітура Phillips TAT2236 TWS white, Гарнітура Phillips TAT2236 TWS white , Замовлення №000671094

Дякую за увагу та приємну атмосферу у магазині.Покупкою задоволен.Магазин усім рекомендую.
Відповідь представника «Vodafone»
Вдячні і Вам за довіру. Чекаємо на Вас ще!
hpbaxxter не рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Хотів купити: Перетворювач напруги ACCLAB USB – DC 5,5x2,1 мм 12V 1A Black, Кабель DC ACCLAB USB to DC 5.5x2.1mm 12V 1m Black (1283126565120)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо. Приносимо свої вибачення. Вдячні за зауваження.
Илья Шуляк рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 14 Clear Case with MagSafe (MPU13), Замовлення № №000667805

Дякуємо за відгук.
Konstantin C. не рекомендує цей магазин

Купив: Навушники Redmi buds 3, Замовлення №000663886

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Перші дві пари навушників собі і дружині замовляв на сайті Водафон, все добре працює але нещодавно було замовлено ще дві пари навушників і обидві були з браком та не підключались до телефонів, повернення пройшло добре, гроші повернули, але я вирішив замовити ще раз собі одну пару але на цей раз Навушники були вже без пломб (з слідами використання) та один навушник не підключався, ціни гарні але 100% якийсь брак
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо. Нам дуже шкода, але по цьому товару дійсно великий відсоток браку. Зі свого боку за умови подібної ситуації завжди готові допомогти з поверненням, тощо.
Валерий Мехоношин рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Black (BHR6008GL, BHR6007CN), Замовлення №000668067

Дякуємо за відгук!
Олександр Микитюк рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Mercusys AC12, Замовлення №000667840

Водафон гарно пакує, програвся з розпаковкою. Роутер сподобався, доставили за 2 дні
Відповідь представника «Vodafone»
Вітаємо. Дякуємо за відгук!