Богдана Камінецька не рекомендує цей магазин
8 липня 2021

Хотів купити: Роликові ковзани розсувні SkateX Hawk / размер 37-40 Розовый

Не розумію, що з цим магазином. Подають рекламу на сайтах, а знаходиш товар, переходиш за посиланням і... "Товар не знайдено". Для чого тоді він висить на кількох платформах?
Відповідь представника «TELEZHKA»
Доброго дня! Перепрошуємо, але за якими Ви посиланнями переходите, з яких платформ? Якщо стосується того товару, який Ви вказали, то всі посилання працюють. На хотлайні перевірили, все працює чудово. Будь-ласка вкажіть яке посилання і звідки Ви використовуєте. Дякуємо.
stog не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 серпня 2020

Хотів купити: Пенні борд SkateX Penny Trend Butterfly 22" (SKX-P006-BY)

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Замовив пеніборд зранку в понеділок (03.08.20). Сьогодні вже закінчується середа - реакції "0", ні дзвінка, ні листа.
Відповідь представника «TELEZHKA»
Доброго вечора, перепрошуємо за незручності. Наразі, програміст проводить технічні роботи. Менеджери не мають доступу до сайту, тому Ваше замовлення не обробили до цього часу. Технічні роботи будуть проводитись до кінця тижня, тому якщо не важко Вам, та актуально, зателефонуйте нам, або залиште Ваш номер телефона. З повагою, Telezhka
Проблему вирішили. Все норм. Можна замовляти.
6 серпня 2020 Відповісти
Andrii Moon рекомендує цей магазин
17 квітня 2020

Купив: скейтборд SkateX Skateboard Stylish Perry (SKX-S005-PY)

Магазин спрацював на всі 100. Після того як два попередні магазини не прислали вчасно товар, а у дитини був день народження. Тут після обіду замовив, через пів години було підтвердження по телефону і ще через годину я вже мав номер декларації. На наступний день скейт був в руках і дитина отримала подарунок! Дякую за оперативність!
Таисия Рыбалко рекомендує цей магазин
3 лютого 2020

Купив: Самокат frozen

Товар был в наличии, цена актуальна, доставка 1 день. Качество на высоте. Будем заказывать еще, спасибо!
Спасибо большое за Ваш отзыв! С уважением, Telezhka.com.ua
Jimmyk рекомендує цей магазин
11 липня 2019

Купив: Пенні борд SkateX Penny Pastel Shark 22" (SKX-P010-SK)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Всё отлично! Молниеносная доставка, не оказалось правда желаемого рисунка, но порекомендовали совсем не хуже рисунок, ребенок в восторге. Спасибо!
Спасибо большое за Ваш отзыв! С уважением, Telezhka.com.ua
Світлана Терьохіна рекомендує цей магазин