Андрій Гармасар рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Обігрівач уден 500універсал, Замовлення №3396

Замовляю вже в друге у цьому магазині, доречі цей магазин порадив виробник, те що вони офіційний магазин . сподобалось порядність менеджерів і то що розбираються з ситуацією і допомагають з вибором, також круто що після замовлення товару на наступний день товар вже був у мене :) дякую за сервіс
Відповідь представника «Магазин UDEN-S.ORG»
Дякуємо, що обрали нашу компанію!
Alexandr Zadorognyuk рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Обігрівач UDEN-S UDEN-700 Universal, Замовлення №1100

Замовив обігрівач без проблем. Спочатку думав що треба брати дві штуки на мою кімнату , але менеджер по телефону позадавала питання, перевірили параметри приміщення і ми прийшли до висновку що одного достатньо. Відправили швидко і обігрівач в нормі і класно працює ! Дуже дякую що допомогли і не витратив зайві кошти?
Відповідь представника «Магазин UDEN-S.ORG»
Дякуємо, що обрали нашу компанію. Нехай обігрівач прослужить вам довгі роки!
Oksana Zinovieva рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Обігрівач UDEN-S UDEN-200, Замовлення №1500

Замовила в цьому магазині теплий плінтус, щоб просушити кут стіни. З цією задачею він справляється. Взагалі самий компактний обігірівач який я зустрічала . Роботою магазину повністю задоволена. Замовлення відправили швидко, зробили безкоштовну доставку, обігрівач був запакований акуратно. Менеджер по телефону спілкувався ввічливо і відчувався професіоналізм.
Дякуємо за замовлення!