Андрій_М рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Дриль DeWALT DWD024, Замовлення №60

Оформив замовлення на сайті магазину, відразу зателефонували і сказали що товар в наявності. Забрав в той самий день. Оформили гарантію та видали чек. Задоволений якістю обслуговування. Магазин рекомендую !
Павел Київ рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Бензопила STIHL MS 182 40cm (11482000310), Замовлення №58

дякую за рекомендацію.
Oleg Slavinsky не рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Хотів купити: Мінімийка високого тиску STIHL RE 90

Відповідь представника «PRO ІНСТРУМЕНТ»
Хотлайн має підгружати наші ціни із нашого сайту. На нашому сайті ціна актуальна, станом 5259 грн.
Tukanoff рекомендує цей магазин
17 вересня 2022

Купив: ЦЕПЬ STIHL 63PS, 40 СМ, 3/8?, 1.3 ММ, 57 ЗВ, Замовлення №25415

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Удобный сайт, официальный дилер STIHL. Из минусов - цена на сайте не соответствует. В моём заказе плюс 10 грн. Представитель продавца при уточнении заказа на это указал. Не критично, главное товар качественный. Плюс есть самовывоз в удобном месте в Киеве.
Представник магазину «PRO ІНСТРУМЕНТ»
Доброго дня, ціни постійно змінюються в +, штатний працівник який займався оновленням цін та іншою інформацією, мобілізований. Ми не можемо оперативно слідкувати за всім, дякувати Богу що взагалі працюємо. Гарного дня.
14 жовтня 2022 Відповісти
Дякую, я ж вказав, що цена - не критично. Інтернет магазин рекомендую.
14 жовтня 2022 Відповісти
Oleksandr Grin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 травня 2021

Хотів купити: stihl fs 70

оказалось что нету доставки по укранине, хотя написано что она есть
Відповідь представника «PRO ІНСТРУМЕНТ»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук, ви вказали що є доставка, про доставку написано на хотлайні але не нашому сайті, на який ви перейшли із хотлайн та зробили замовлення де вказано самовивіз. Продукцію ТМ STIHL всім магазинам без виключення заборонено відправляти кур'єрською службою, ви можете купити тільки в магазині або доставка співпробітниками офіційного дилера (магазину) та надати кваліфіковану консультацію. Ми знаходимось в м. Києві, ви з іншого регіону тому на жаль допомогти не зможемо, зверніться до магазину в вашому місті, такі встановлені правила не нами а виробником.
але чому на хотлайні написано що є доставка по Україні? я обираю товар на хотлайні, серед пропозицій які представлені на хотлайні, керуючись параметрами кожної пропозиції які я бачу на хотлайні.
14 травня 2021 Відповісти
Представник магазину «PRO ІНСТРУМЕНТ» відповів на коментар Oleksandr Grin
Чому на хотлайні вказано ми не знаємо, це внутрішнє налаштування хотлайн коли магазин вказує від якої вартості доставка, але нажаль на хотлайні нам як магазину не має можливості вказати по якому конкретно регіоні доставка.
14 травня 2021 Відповісти