Василь Нетребюк рекомендує цей магазин
5 травня 2022

Купив: Комод К-4 венге тёмный+дуб молочный, Замовлення №03438

Нормальный магазин. Брал шкаф и несколько вариантов комодов, один с последних на фото. Мебель не с дорогово сегмента, но и цены позволимы. Рекомендую.
Дарья Кузьмина не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 листопада 2021

Купив: Мойка 5844 L/R, Замовлення №6331

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Прежде чем делать заказ в четверг я позвонила и уточнила когда будет отправка, мне ответили, что в пятницу. Я оформила и оплатила заказ на сайте, в пятницу мне позвонили и сказали, что заказ будет отправлен в понедельник... Как это вообще возможно?! Менеджеры врут о сроках, чтобы получить заказ! Когда я начала настаивать на отправке в обещанный срок менеджер просто бросила трубку. Ужас! Верните мне деньги
Если поругаться, то отправят как и обещали
5 листопада 2021 Відповісти
ВЛАД Рожко не рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Товар заказан был в пятницу...., а мы в понедельник только сформируем заказ для отправки во вторник......и жди еще 3-5 дней, чтобы получить заказ......и внеси им еще предоплату !!!! Очень "хорошо", а главное быстро. НЕ РЕКОМЕНДУЮ тем кто хочет получить товар в кротчайшие сроки !!!!
Відповідь представника «Еверест меблі»
Доброго дня. При оформленні замовлення менеджер повідомив Вам умови відправки: 10% передплати та терміни доставки кур'єром Міст Експрес. Реквізити для передплати були Вам відправлені в п'ятницю, в суботу формувалася відправка на понеділок, менеджер уточнював у Вас інформацію по передплаті, але, нажаль, від Вас інформація не надійшла. Так як Ви перерахували передплату лише в понеділок, була сформована відправка Вашого замовлення на вівторок. Для відправки корпусних меблів потрібен деякий час на підготовку та упаковку. З дня відправки доставка МІСТ Експрес до Вашого міста займає орієнтовно 3-5 робочих днів, це умови компанії-перевізника. Якщо буде можливість доставити раніше, кур'єр з Вами обов'язково зв'яжеться в телефонному режимі.
sokrytenkopavel не рекомендує цей магазин
3 вересня 2019

Купив: Пеленальний комод Эверест Пеленальный комод Микс, Замовлення №66379