Alina Pugach не рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Хотів купити: Electrolux ECH/RI-1800 EU (Rapid Digital Inverter), Замовлення №-

Відповідь представника «Gree-Climat»
Доброго дня, дякуємо за навіть такий негативний відгук, 1. товару немає в наявності не пишемо тому, що вони будуть і багато хто зв'язується з нами і робить передзамовлення і чекають. 2. Вам просто повторили 3 рази що їх немає і будуть у жовтні-листопаді - "ще раз повторюю", можливо зв'язок був поганий, або день такий - ну а як відповісти - якщо 3 рази питають, а в " хамській" манері - ну це Ви так вирішили - Вам ніхто не хамив і нічого поганого не відповів - це тільки Ваше рішення. Всього найкращого, бажаємо Вам все ж таки знайти те, що Ви шукали - якщо не вийде будемо раді побачити Вас у жовтні-листопаді - може купити у нас. P.S. Намагаємося як можемо - забезпечуючи всіх теплом в Україні і за це тільки отримуємо негативні відгуки - нажаль на позитивні у людей немає часу. Все буде Україна!
1. О возможности предзаказа менеджер не сказал даже. 2. Вы ошибаетесь, я не успела договорить свой вопрос и менеджер уже сказал фразу "еще раз повторяю", НО я не переспрашивала при этом ничего, а только хотела задать вопрос и мне не дали договорить и связь была хорошая. Я не спрашивала 3 раза одно и тоже. Повышенный тон = хамская манера.
15 вересня 2022 Відповісти