Kann рекомендує цей магазин
2 січня 2023

Купив: BOSCH Акумулятор AGM 70Ah, Автомобільний акумулятор AGM (Start-Stop) Bosch 6СТ-70 AGM (S5A 080), Замовлення №1232, 1276

Відповідь представника «VBavto.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволені якістю нашого товару та сервісом. Ми розуміємо, що придбання акумулятора є важливим рішенням для кожного автомобіліста. Тому ми завжди докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращий сервіс та якісний товар. Нам прикро чути, що у Вас виникла проблема з доставкою акумулятора. Ми завжди співпрацюємо з Новою Поштою, щоб гарантувати якісну доставку наших товарів. Однак, навіть у найкращих компаній трапляються помилки. Ми вдячні Вам за те, що Ви звернулися до нас за допомогою. Ми зробили все можливе, щоб вирішити Вашу проблему оперативно та в Вашу користь. Ми цінуємо Вашу довіру та будемо працювати над тим, щоб і надалі залишатися Вашим улюбленим магазином. З повагою, Команда магазину, VBavto
Марія Петрова не рекомендує цей магазин
19 листопада 2020

Хотів купити: безкаркасні двірники Bosch AeroTwin A604S, Замовлення №961

Відповідь представника «VBavto.ua»
Ми вибачаємося за незручності, яких Ви зазнали. Тепер все працює належним чином. Ми впевнені, що тепер Ви залишитеся задоволені нашим сервісом.
Представник магазину «VBavto.ua»
Ми вибачаємося за незручності, які Ви зазнали. Тепер все працює належним чином. Ми впевнені, що тепер Ви залишитеся задоволені нашим сервісом.
24 жовтня 2023 Відповісти