andriy не рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Хотів купити: Змішувач для кухонної мийки Fabiano FKM 3122 Inox

зробив замолення (номер 1576). але товару немає в наявності
Відповідь представника «Fabiano-shop.com.ua»
Доброго дня, вибачте за незручності. Залишалась одна штука, не встигли оновити наявність.
Добрий день! Дякую за відповідь. Але я бачу, що на Hotline ви досі розміщуєте цей товар.
12 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «Fabiano-shop.com.ua»
Дивно, на сайті його немає в наявністі. Можливо Hotline ще не оновив інформацію.
12 березня 2024 Відповісти
Alex рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Кухонна мийка Fabiano TOP 49, Замовлення №1327

Жодних проблем з покупкою не було - і ціна і наявність актуальні. Дуже швидко зв'язалися, підтвердили замовлення, оплата карткою прямо на сайті без жодних комісій. Наступного дня вже доставили. Дякую магазину за чудовий сервіс!
Роман Кукурудз рекомендує цей магазин
6 квітня 2019

Купив: Смеситель кухонный Fabiano FKM 31.4 Inox-Antique, Замовлення №9231

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення через корзину, асортимент

Сайт працював не дуже коректно, знайти товар на сайті легко, проте замовити через кошик на сайті не вдалося. Але телефоном замовлення прийняли без проблем, відповіли на всі питання, товар відвантажили негайно, доставили дуже швидко. На жаль, не всі товари, які були позначені на сайті як наявні, були в наявності на складі насправді. Загальне враження від магазину і сервісу - позитивне. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «Fabiano-shop.com.ua»
Добрый день, спасибо вам за отзыв. Заказ через корзину уже работает.