Айнуроджан не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 квітня 2024

Купив: Moser 1400 edition бордовый , Замовлення №4647

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

магазин не рекомендую))
tason рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: MOSER 1400, бордова (в наборі) 1400-0278, Машинка для стрижки Moser 1400-0278, Замовлення №9073

Купував тут в першу чергу iзза того що цей магазин являеться офiцiйним дистрибютором. Пiсля замовлення зателофонували i швидко вiдправили. Наступного дня забрав на поштi. Якiсть машинки на вищому рiвнi . Окремо дякую за фiрмовий брелок ;)
Petro Sholom рекомендує цей магазин
27 липня 2022

Купив: Машинка для окантовки MOSER ChroMini Pro 2 U-Blade, 1591-0064, Замовлення №17607

Доставка в Луцьк за один день.Гарантійний заповнили. Наложка без проблем. Поки все працює
Відповідь представника «Moser-pro.com.ua»
Доброго дня, вдячні Вам за покупку. Всіх Вам благ та очікуємо на нові замовлення :)
ogogo не рекомендує цей магазин
18 квітня 2022

Хотів купити: Moser 1400-0087 Professional Black

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Цена не соответствует заявленой.
Відповідь представника «Moser-pro.com.ua»
Доброго дня. Вкажіть будь ласка нам на неактуальну ціну. Будемо Вам дуже вдячні!
Ну то подивіться. Заявлено 1017 грн. Натискаєш придбати - перекидає на сайт, а на сайті вже 1350 грн. Вочевидь невідповідність ціні, заявленої на хотлайні.
20 квітня 2022 Відповісти
Представник магазину «Moser-pro.com.ua»
Доброго дня, приносимо вибачення, дійсно помилка була у нашому файлі вивантаження , відповідальні менеджери все виправили і приносять своє вибачення і вдячніть, що вказали нам на помилку у прайсі. Також вдячні ТОВ Хотлайн за допомогу у вирішенні цієї проблеми. Переходьте у наш магазин і ми з радістю Вам порадимо офіційну техніку, а також Ви можете ознайомитися у нас із безліччю акційних пропозицій.
23 квітня 2022 Відповісти
Хомин Володимир рекомендує цей магазин
7 листопада 2021

Купив: Машинка для стрижки Moser 1230-0051 PRIMAT Grey

3 листопада замовив машинку для стрижки, уже наступного дня була в відділені пошти у мене (м.Львів), все пройшло оперативно, машинка супер. Магазин рекомендую.
Haine рекомендує цей магазин
8 вересня 2021

Купив: Машинка для стрижки Moser 1400-0278, Замовлення №8681

Искал оригинальную машинку для стрижки мозер 1400, критерии выбора магазина были офф. представитель и сертифицированный сервис центр так как на эту модель очень много китайских подделок. Магазином остался очень доволен, после оформления заказа связались через пару минут, машинку получил на следующий день) Машинка оригинал серийний номер по иностранному сайту проходит. Спасибо.
Serhii Koval не рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Хотів купити: Електробритва чоловіча Moser MOBILE SHAVER (3615-0051)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «Moser-pro.com.ua»
Доброго дня, замовлення Вам надіслали вчора, як і домовлялися, сьогодні воно вже у Вас у поштоматі, ось статус Вашого замовлення по Вашій ттн 20450359491624 Відправлення у Поштомат "Нова Пошта" №7796: вул. Київський Шлях, 1д, корпус №1 (ТІЛЬКИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ) Заберіть відправлення у поштоматі. Навіщо Ви замовляєте, якщо не маєте наміру забрати і розміщуєте неправдиву інформацію у подальшому у відгуках?
Представник магазину «Moser-pro.com.ua»
У подальшому залишаємо за собою право відмовляти Вам у продажу офіційної продукції, а також у гарантійному та післягарантійному обслуговуванні !
17 березня 2021 Відповісти
Домовлялись про понеділок, але це не критично, чому Ви не надіслали мені номер ТТН? Як мені знати, що Ви мені надіслали моє замовлення? Чому Ви не взяли слухавку і не передзвонили? Я побачив номер ТТН тільки після того коли відреагував на Вашу безтурботність із веденням замовлення)
Представник магазину «Moser-pro.com.ua» відповів на коментар Serhii Koval
Ось інформація по Вашій ттн 20450359491624 Дата виїзду: 15.03.2021 Прибув у відділення 16.03.2021 15:20:11 Поштомат "Нова Пошта" №7796: вул. Київський Шлях, 1д, корпус №1 (ТІЛЬКИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ) Смску Вам відіслали і з нашого боку проблем не бачимо, слухавку мабуть не взяли менеджери у 2ох випадках, або Ви зателефонували у неробочий час, або на той момент не було вільного менеджера. Проте товар назад до нас повертається, на нас крім транспортних витрат і незабраного товару, ще й неправдивий відгук Від Вас прийшов. Ми звернемося також у підтримку ресурсу Хотлайн для вирішення данної проблеми. Бажаємо Вам гарного дня та міцного здоров'я!
Archer2018 рекомендує цей магазин
19 листопада 2018

Купив: Машинка для стрижки Moser Primat Titan New, Замовлення №6302

Покупал в этом магазине машинку для стрижки Moser Primat Titan New. Заказ отправили в тот же день. Плюс бонусом получил подарок (мини бритву).
Відповідь представника «Moser-pro.com.ua»
Спасибі Вам за замовлення! Сподіваємося на подольшу співпрацю та бажаємо вдалих покупок.