Ольга Колисниченко рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Годинник Obaku, Замовлення №35716

Залишилася дуже задоволеною від покупки, гарна комунікація від магазину, вирішували всі питання, підлаштовуватися під мої вимоги. Ще раз дуже дякую та можу рекомендувати цей магазин !!!
Anton Karpets рекомендує цей магазин
19 березня 2023

Купив: Чоловічий годинник Casio G-Shock GMW-B5000D-1ER, Замовлення №35692

Прекрасний магазин, виконали замовлення вчасно, ціна співпала з зазначеною на сайті, якість товару на висоті!
kurish рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Tissot Gentleman Titanium T127.410.44.081.00, Замовлення №35705

Миша Евпак рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Casio G-SHOCK gst b100d

Замовляв годинник casio g-shock gst b100d в магазині timehall все прийшло швидко, годинник в плівках все як потрібно менеджер магазину відповідав на всі запитання швидко. Ціна вигідніше ніж в ... Буду замовляти вних и на далі.
26 червня 2018

Купив: FOSSIL ES4357

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Заказала часы FOSSIL ES4357. Все замечательно и чётко при цене часов ниже чем в других магазинах. При выборе часов получила полную информацию и качественный сервис, за это спасибо приятному и обходительному персоналу магазина.