Viktoria 2000 рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Конектор Vinga RJ-45 UTP 100 шт. (VCPCON8P8CUTP), Замовлення №замовлення № 10-5962467

Все сподобалось, швидко зручно та комфортно. Чек, гарантія прийшли в електронному варіанті на пошту. Що теж дуже зручно
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку ITbox. Цінуємо час наших клієнтів.
Dmytryi_1 не рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Аккумулятор Esperanza AAA 1000mAh Ni-MH * 4 green (EZA102G), Замовлення №№ 5162227

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «ITbox.ua»
Шкода, що виникли питання до товару. Ми звернемо увагу на якість консультацій нашим клієнтам щодо гарантії. Сподіваємося змінити враження від співпраці на краще.
Zart Arn рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Графічний планшет Huion H950P, Замовлення №5957472

Швидко передзвонили, швидко відправили, чемно спілкувалсия, товар в заводському пакуванні, все просто супер
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Раді будемо бачити вас знову серед наших клієнтів.
Booooooot не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Sony Murata 18650 VTC6, Замовлення №5961542

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за таку ситуацію. Помилка співробітника не залишилася без уваги, вжито відповідні дії. Працюємо над покращенням нашої роботи. Сподіваємося якнайшвидше вирішити всі питання по цьому замовленню. Шкода за незручності.
Zhyk рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Дата кабель USB 2.0 AM to Mini 5P 1.8m Atcom (16120), Маршрутизатор ZTE MF283U, Навушники з мікрофоном Logitech H390 USB Rose (981-001281), Замовлення №5943922

Магазин нормальный, но с доставкой совсем плохо. Сделал заказ на организацию с адресной доставкой, контактное лицо указал себя, но товар привезли и отдали совсем другому человеку. Ещё и товар - Дата кабель USB 2.0 AM to Mini 5P 1.8m Atcom (16120) - не соответствует описанию приехал - кабель с microUSB
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку нашого інтернет-магазину. Не залишаємо без уваги зауваження наших клієнтів, адже це допомагає нам ставати кращими. Для вирішення питання по товару просимо звернутися до нашого кол-центру або написати листа на info@itbox.ua. Сподіваємося забезпечувати надалі тільки гарні враження від співпраці.
Андрій Покровський рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Водяне охолодження Arctic Liquid Freezer II 360 (ACFRE00068B), Замовлення №10-5953438

Чудовий магазин, купляю в них майже всю електроніку вже кілька років і ніколи не було жодних проблем. Найшвидші терміни відвантаження замовлення, прекрасний сервіс.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи й вибір ITbox для покупок. Цінуємо довіру наших клієнтів.
a.babenko рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Накопитель SSD M.2 2280 512GB S750 HP (16L56AA), SSD накопичувач HP S750 M.2 512 GB (16L56AA), Замовлення №5952354

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук про досвід замовлень у нашому інтернет-магазині. Цінуємо довіру до ITbox і пропонуємо цікаві й вигідні рішення для наших клієнтів.
Юля Борисова рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Трусики-підгузки Dada Elite Care Junior, 28 шт, Замовлення №5948501

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи.
Гліб не рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Накопичувач SSD M.2 2280 1TB ADATA (ALEG-740-1TCS), Замовлення №4860047

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Оформив повернення за гарантією, пройшли 10 днів як говорив оператор, і грошей нема, дзвоню і кажуть що гроші оброблені, у банку спростували зарахування грошей на рахунок, сказали що в системі їх немає, в результаті ссд нема і грошей теж
Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за тривалість очікування. Банк не зарахував отриманий платіж і повернув кошти назад. Зараз всі питання вирішено. Шкода за незручності.
Styrman рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Перехідник USB-C to USB-A ColorWay (CW-AD-CA), Замовлення №5948677

Покупкою задоволений. Все пройшло чудово.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про наше обслуговування. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від співпраці.