Bonyface рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Дата кабель USB 2.0 AM/AF 0.5m PowerPlant (KD00AS1210), Замовлення №№ 10-5908457

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку ITbox.
Александр Мороз рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: склянка Набор стаканов Creamy Collection Cappuccino 190 мл 2 шт (DLSC311), Замовлення №5906550

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи.
Олександр Ольховський не рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Карта пам'яті 256 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 Extreme (SDSQXAV-256G-GN6MN), Замовлення №5900818

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за такий випадок. Через помилку співробітника показувався невірний статус виконання замовлення, що призвело в підсумку до затримки доставки. Ми вживаємо заходів для недопущення подібного. Шкода за вимушену тривалість очікування замовлення. Сподіваємося мати можливість змінити враження від співпраці на краще.
Олег Зима рекомендує цей магазин

Купив: Адаптер HDMI - VGA Black (U-990 PRO BTC), Замовлення №10-5908194

Брал у itbox пк 5 лет назад, полетела видеокарта и переходник, заменил и работает дальше норм. Отправили переходник быстро, с учетом того что на сайте оплата не проходила пошли на встречу и перевели оплату через новую почту. Пришло быстро. Спасибо.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний розгорнутий відгук про досвід сервісного обслуговування. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від співпраці.
Анна Егорова не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 січня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) N3, Замовлення №5903850

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Замовила роутер 19.01.24, відправка на сайті була вказана на 20.01.24. Вранці 20.01 ще набрав співробітник магазину, щоб обговорити деталі замовлення. Підтвердив, що відправка буде цього ж дня. Я в свою чергу проговорила, що відправка потрібна якнайшвидше! Мене переконали, що так і буде. Ввечері зателефонувала на гарячу лінію і мене поставили перед фактом, що товар не відправили. І тепер можлива відправка не раніше 22.01.24
Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за таку ситуацію. Ми намагаємося якнайшвидше виконувати замовлення. На жаль через технічні питання сталася затримка відправки. Шкода за додаткові витрати часу та всі пов'язані з цим незручності. Сподіваємося надалі виправити враження на краще.
Lemmy рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Накопитель SSD 2.5, Замовлення №№ 5002867

Купив цей SSD півтора року назад знайомому. Диск перестав працювати. По гарантії повернули кошти на протязі 2 діб (з пересиланням)!
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за вичерпний відгук про досвід звернення по гарантії. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від співпраці.
Андрей Бурачек рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Електрочайник Breakfast1 Water Kettle WK 1100 BK, Замовлення №10-5898047

Рекомендую магазин.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку ITbox і рекомендації.
Тетяна Мельничук рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Блендер Gorenje HBC804QW, Замовлення № 5897310

Замовляла Блендер Gorenje HBC804QW. Відправили в той же день. Все працює. Задоволена. Рекомендую.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і рекомендації. Намагаємося виконувати замовлення в найкоротші терміни.
Лара Комарова рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Коструктор Лего Дупло*Візит до лікаря*, Замовлення №5894387

Хороший магазин, подобається обслуговування
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку й вибір ITbox для покупок.
Дякую, чекатиму на обіцяний бонус. з задоволенням буду у вас купувати ще
17 січня 2024 Відповісти
Vit_Os2 рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Навушники HyperX Cloud Alpha Wireless Black (4P5D4AA), Замовлення №10-5891493

Час від часу купую в цьому магазині. Ніяких нарікань. Все швидко оформлене і відправлене. Навушники, як навушники. Нові. Працюють.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук про наш інтернет-магазин. Раді будемо бачити вас знову серед наших клієнтів.