Иван рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Elite VM 100 D400-2-BC (861231), Замовлення №234659711

Замовляв бойлер Atlantic зразу передзвонили повідомили що товар в наявності, ціна відповідала заявленій, доставили оперативно, позитивно вражений від покупки, дякую!
Fun Chat Show рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний TIKI Supr SD 50V9, Замовлення №234659687

Замовив бойлер Tiki пояснили та проконсультували про дану модель водонагрівача, повний аналог такого як пропрацював у нас 10 років бренду Gorenje. Замовляв доставку по Києву, привезли в день замовлення, встановили на ті самі кріплення і під'єднали до мережі, всім задоволений магазином доставкою і товаром!
Olya Zozulya рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Cube Slim VM 50 S3 C 1500W (841286), Замовлення №234398921

Плюс все вчасно. Дякую за гарний сервіс і якісний товар! Ще буду повертатись!
Pavelriver рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF80V9, Замовлення №12345

Перший з 9 магазинів з реальною наявністю і реальною ціною. Отримання сьогодні на сьогодні
Александр Александр не рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: БОЙЛЕР GORENJE GBF80V9, Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF80V9, Замовлення №231515679

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, фіскальний чек

Ціни не співпадали з заявленим товаром. Взяв тільки в зв?язку з тим що пригнав вже машину для бойлера і мій здох на передодні
Відповідь представника «Boilerroom»
Олександр, дякуємо Вам за покупку та залишений відгук, в 09:54 ми звязались з Вами та озвучили ціну на водонагрівач Ви сказали що знайшли дешевше, потім без дзвінка приїхали забирати на склад в 17:30 і після того залишаєте негативні відгуки...
Агата Бравская рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI 100 (3700717), Замовлення №230179856

Все чудово,користуюсь бойлером вже більше трьох місяців ,були питання щодо гарантійного талону,але все знайшли ,ще раз дякую )))
Відповідь представника «Boilerroom»
Дякуємо вам за покупку та залишений відгук!
Viktor Kurepin не рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: Ariston Dune rs 15 pl eu, Замовлення №228522618

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

02.11.22 заказал в 100 КОТЛОВ бойлер Ariston Dune 15, получил на Новой почте 04.11.22. На гарантийном талоне с печатью фирмы Айкью Терм дата продажи - 06.10.22, накладная отсутствует, упаковка повреждена. Ни возврат, ни гарантийный ремонт невозможен.
Відповідь представника «Boilerroom»
Від імені компанії просимо вибачення за завдані незручності. Дякуємо Вам за відгук, накладну та заповнений гарантійний талон відправили через кілька днів.
Светлана Чашинская не рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Хотів купити: Atlantic Конвектор Atlantic CMG TLC/M2 F119 1000W

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Цена обман! Стоит позвонить в магазин и называют завышеную стоимость!
Відповідь представника «Boilerroom»
Шановна Світлано, ми намагаємося зробити наш сервіс кращим, приносимо вибачення та сподіваємося на Ваше розуміння.