Mykola рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Сушка Clatronic DR 3773, Замовлення №249156868

Швидко відправили, товар відповідає опису, чек і решта документів присутні
pamir.mr рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Кухонна машина Clatronic KM 3630 titan, Кухонна машина Clatronic KM 3630 titan, Замовлення №02236

artdirwork не рекомендує цей магазин
7 травня 2021

Купив: Тример для носа та вух AEG NE 5637

Замовив тример на сайті. Прийшов з дефектом, помітними подряпинами. Всі глянцеві панелі в дрібних подряпинах. Можливо товар був у вжитку або виставковий зразок. У посилці не було чека.
Відповідь представника «EMPIC»
Доброго дня! Наша компанія не реалізовує вживані товари.Чесно кажучи ситуація дивна,адже товар перед відправкою перевіряється. Даний товар покритий прозорою захисною  плівкою,яка може давати такий візуальний ефект,її потрібно просто зняти.     З повагою empic.in.ua
Доброго дня. Дані пошкодження знаходяться під плівкою.
13 травня 2021 Відповісти
Crazy_LVIV рекомендує цей магазин
28 лютого 2020

Купив: Автокрісло Lionelo Levi Plus Black (LO.A.LE02)

Швидка доставка Новою поштою, ціна не висока. Рекомендую.
Неля Хомичук рекомендує цей магазин
5 вересня 2019

Купив: Мороженица Profi Cook PC-ICM 1140, Замовлення №81733010

Купую тут вже не вперше,дуже задоволена і сервісом і доставкою,та в першу чергу звісно ціною)))Магазин супер,сміливо рекомендую!
ikoretsky не рекомендує цей магазин
22 червня 2019

Купив: Вентилятор AEG VL 5569 LB, Замовлення №80521404

Не сподобалося: видача товару на складі

Відповідь представника «EMPIC»
Ми вирішили піти на зустріч покупцю , адже він хотів переглянути товар перед покупкою на почті , і НЕ платити наложений платіж.Покупець оплатив,передзвонив ,що здійснив оплату хвилину тому,очікує зняття наложеного платежу. Менеджер повідомив,що для цього потрібно,щоб наш логіст приїхав на відділення і там особисто це зробив,віддалено такі операції не виконуються,і потрібно зачекати 10-15 хвилин,щоб логіст мав змогу добратись до відділення.На що в відповідь покупець на підвищених тонах,в хамській формі продовжував дискусію,що 15 хвилин він чекати не має наміру,що на його думку це повинні зробити дистанційно,напротязі 1 -ї хвилини.Ось так нажаль йти покупцям на зустріч( Через 15 хвилин наложений платіж, як і обіцяли,був знятий.