tolik8 рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Велотренажер Hop-Sport HS-2080 Spark чорно-золотистий (2020), Замовлення №HSP36526

Замовив велотренажер, магазином та їхнім сервісом повністю задоволений, рекомендую!
mechanic не рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Степер Be-Sport BS-9003 Twist DUO, Замовлення №BSP11702

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Hop-Sport»
Шановний клієнт, Ми щиро приносимо свої вибачення за незручності, які ви зазнали з нашим магазином та нашими тренажерами. Ми розуміємо ваше розчарування і прагнемо вирішити цю ситуацію. Спробуємо дати вам зрозуміти, що ми дбаємо про задоволення наших клієнтів і відносимося до ваших скарг серйозно. Ми прагнемо знайти вирішення проблеми з вашим тренажером, а також поліпшити якість нашого обслуговування. Оскільки ви не отримали відповіді на ваш лист електронною поштою та зустріли проблеми з відправкою рекламацій через наш веб-сайт, ми приносимо вибачення за це. Ми вдосконалюємо наші системи та зв'язок з клієнтами, щоб такі проблеми не повторювалися у майбутньому. Будь ласка, надішліть нам ваш номер телефону або інші контактні дані, щоб ми могли зв'язатися з вами якомога швидше. Ми готові обговорити вашу ситуацію та надати вам відповідну підтримку. Ми повністю розуміємо вашу обуреність і запевняємо вас, що ми ні в якому разі не затягуємо цей процес або не маємо наміру заробити гроші на післягарантійному ремонті. Ваша задоволеність являє собою наш пріоритет, і ми хотіли б знайти шлях до вирішення цієї проблеми. Ще раз виражаємо наші вибачення за всі незручності, які ви зазнали. Ми будемо чекати на ваші контактні дані і зробимо все можливе, щоб вирішити цю ситуацію якомога швидше.
Навіть і не знаю яким чином це зробити (передати контактні дані), це треба знайти мінімум один вільний день, щоб з вами намагатися зв\'язатися, і того можливо не вистачить. З іншого боку, а навіщо мені їх передавати, якщо вони у вас вже є? Номер замовлення вказаний вище. У своїх намаганнях вийти з вами на зв\'язок я навіть на ... писав і там по цьому самому номеру легко знайшли всі, залишені мною при купівлі тренажера, контакти. Вибачте, але якби у вас було щире бажання вирішити цю проблему, ви би так і зробили, а не перепитували мій номер в черговий раз.
14 червня 2023 Відповісти
Юлия Воропай не рекомендує цей магазин
22 січня 2021

Купив: Лавка універсальна Hop-Sport HS-1010, Замовлення №6458

Nyce не рекомендує цей магазин
1 травня 2020

Купив: Гриф W-подібний Hop-Sport 120см (30мм), Гриф для штанги Hop-Sport 180см (30мм)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка