Таня Коваль не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 січня 2024

Купив: Розумні підлогові ваги Bluetooth Body Fat Scale , Замовлення №026083591

Надіслали інший товар ніж було в замовленні. Замість розумних ваг отримала звичайні електронні, нажаль зрозуміла це тільки після того як намагалась вдома підключитись до додатку. Дуже сумно, що мене так обдурили. Немає бажання щось купляти у ваших магазинах після цього.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго вечора, Тетяно! По Вашому питанню було зафіксоване звернення № SR02737874. Перевірте, будь ласка, свою електронну пошту. Ми очікуємо на зворотний зв'язок. Приносимо вибачення за незручності. Мирного неба!
Serpneviy не рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Хотів купити: Підгузки Joy Every Day розмір 5 (11-25 кг), 44 шт

Замовляєш, а вони вічно шлють його іншим, щоразу ругався, відміняли - я перезамовляв, і так по колу. Більше не братиму. Служба підтримки така ж, як і магазин. На найнищому рівні. Не рекомендую!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що у Вас лишилось негативне враження. Для розв'язання питання напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення у соціальних мережах — Facebook або Instagram.
Елена Колищук не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Хотів купити: Заказ в приложении

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня, Олено. Нам дуже прикро, що у Вас лишилось негативне враження. Хочемо звернути увагу, що внести зміни до замовлення можливо тільки, звернувшись до нас у соціальних мережах, або ж зателефонувавши за номером нашої гарячої лінії 0 800 303 700. Після Вашого звернення тип оплати було змінено й замовлення передали у роботу, та, на жаль, на момент збірки, виявилось, що деякі позиції вже відсутні, про що Вас проінформували наші менеджери. Ми відкриті до комунікації, якщо виникають питання, звертайтесь, завжди зорієнтуємо та надамо потрібні відповіді.
Святослав Питель не рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Хотів купити: Парфумована вода Lalique Encre Noir a Lextreme чоловіча

пишуть акційну ціну, а у дужках неймовірну "реальну" ціну. На наступний день ціна ще нижча і без будь-яких акцій, на третій ще інша ціна і т.д.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня, Святославе! Нам дуже шкода, що у Вас лишилось негативне враження від покупки. На ціноутворення впливає багато факторів. Перш за все, ціна на товар формується в залежності від цін закупівлі, встановлених постачальниками, які також можуть змінюватися щодо вартості на ринку. Акційні пропозиції постійно оновлюються. Стежити за оновленнями можна на нашому сайті у розділі "Акції". Якщо у Вас, після ознайомлення, виникають питання, Ви завжди можете звернутись до нас у соціальних мережах, залюбки надамо потрібну інформацію.
Справа не в ціноутворенні, а у тому як ви подаєте на своєму сайті, вводячи в оману покупців "неймовірними" знижками на товари, зазначаючи початкові ціни, який ніколи, ніде не було!!!
4 грудня 2023 Відповісти
Оксана Кульбако не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Рідкий засіб для прибирання Mr.Proper Моющая жидкость для полов и стен Чистота и блеск Лимон 1,5 л (5410076957484), Замовлення №024134911

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовила дві упаковки миючого засобу,третя упаковка в подарунок повинна була б прийти.Її не поклали.Більше ні ногою в цей магазин.Подзвонила на гарячу лінію,попросила,щоб прислали ще одну-відмовили.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня, Оксано! Нам дуже прикро, що у Вас лишилось негативне враженні від покупки. Хочемо звернути Вашу увагу, згідно з умовами пропозиції "Купуй дві одиниці засобів для чищення Mr.Proper та отримуй третю одиницю в подарунок", подарунком називаємо, придбання третьої одиниці засобів для чищення Mr.Proper за ціною 0,10 грн, за умови купівлі трьох одиниць в одному замовленні. На жаль, умови акції у Вашому замовленні не були виконані.
Knight tango рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Рідкий засіб для прибирання Sarma Засіб для чищення унітазу 7 в 1 Чистота та блиск Лимон 750 мл (482, Замовлення №021876733

Всім вітання, дуже зручно замовляти все в інтернет-магазині, а потім забирати на своєму відділенні, економиться час та нерви, ще ні разу не підводили із доставкою, дякую!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук :)
Oksana A. не рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Хотів купити: label.m Шампунь для волосся Age-Defying Therapy Shampoo Антивікова терапія, 200 мл

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня, Оксано! Нам дуже прикро, що Ви мали такий досвід. Запевняємо Вас, що ми кожного дня працюємо над покращенням нашого сервісу та робимо все можливе аби наші клієнти залишались задоволені. Напишіть нам, будь ласка, з цього приводу у соціальних мережах, обов'язково з'ясуємо, чому так сталося, щоб у майбутньому таких ситуацій більше не повторювалось. Сподіваємося на Вашу лояльність до мережі EVA. Мирного неба!
Jane Tiroshko не рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: декоративна косметика, Замовлення №022666122

Купила декоративну косметику, жодного маркування про термін придатності не було на жодному товарі. Висновок - магазин продає просрочений товар або підробку, бо ніяких документів якості надано не було. Не рекомендую цей магазин нікому
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго вечора! По Вашому питанню було зафіксоване звернення №SR02657340. Як тільки буде надана відповідь, з Вами зв'яжеться оператор Гарячої Лінії. Приносимо вибачення за незручності. Мирного неба!
Евгений Гришин не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 жовтня 2023

Купив: Чашка для чаю Ardesto Jumbo 750 мл White, Замовлення №023206974

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Замовили 2 чашки. Одна з заводським браком (перше фото), друга в щент розбита (фото 2 і 3). Відповідь оператора - "Ми вам нарахуємо 60 бонусів". Ні повернення коштів, ні хочаб пропозицій щодо заміни товару. "Чудовий" магазин. Не рекомендую
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго вечора! По Вашому питанню було зафіксоване звернення № SR02662381. Як тільки буде надана відповідь, з Вами зв'яжеться оператор Гарячої Лінії. Приносимо вибачення за незручності. Мирного неба!
Тина Никитенко не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Antonio Banderas Blue Seduction Туалетная вода для мужчин 80 мл, Замовлення №019904829

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Тіно, нам дуже шкода, що у вас лишилось негативне враження від покупки. Напишіть, будь ласка, нам з цього приводу в особисті повідомлення у соціальних мережах.