Zeusour рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Набір прекрас для волосся le21-112, Old Spice Гелевый дезодорант-антиперспирант Captain Water 70 мл (8001090999153), Замовлення №1464036844

Покупкою я задоволений, можна безкоштовно забрати заказ у магазинах. Сайт приємний, досить зручний. Обслуговування якісне і швидке, я залишився задоволений!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук)
D. Prokofieva не рекомендує цей магазин
2 липня 2023

Купив: Дитячі товари+гігієна для мам , Рукав для пляшечки Philips Avent Рукав для стеклянной бутылочки Natural, 120 мл (SCF675/01), Рукав для пляшечки Philips Соска Avent Natural 6 мес, 2 шт. (SCF046/27), Замовлення №№019868718

Вперше робила замовлення. Із замовленням все добре. Товар перевірила, все пришло неушкоджене. Обурило лише те, що продавці під час оплати товари обговорювали моє замовлення, а саме ціни на товари :))) а запитання, чи купувала я товар по знижками, мене взагалі вразило. Тому рекомендувати не буду вистачає доставок з кращим сервісом.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук. Будемо намагатися змінити вашу думку на краще.
Наталія Гурівська не рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Водостійка підводка для очей Eveline Cosmetics Celebrities Чорна, 3 мл, Замовлення №019376361

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Щодо вашого питання було створено звернення SR02530494. Просимо надати інформацію, як запитали у листі для подальшого вирішення питання.
Якому листі?
4 липня 2023 Відповісти
Валерія Мукосій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 червня 2023

Купив: Тафт лак для волосся Пауер Невидима фіксація 250 мл 9000100876520, Замовлення №019308873

Забрала інтернет-замовлення у магазині, повністю оплатила. Не було у замовленні лаку для волосся! Зателефонувала на гарячу лінію. Зробили звернення, буду чекати відповіді. Сподіваюся, що відповідь буде і ситуація вирішиться. Бо 111 грн, на даний момент, це немаленька сума! Перший раз вирішила замовити і сталася така негативна ситуація.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Щодо вашого питання було створено звернення SR02526314. Наразі очікуємо рішення від спеціалістів.
Serg Serg не рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Пробник Dior Sauvage Elixir, Замовлення №019289778

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Нажаль, виявилося, що EVA продає низькоякісні підробки парфюмерії по ціні оригінала. Добре, що замовляв тільки пробники. Нажаль, пішов читати відгуки про eva.ua тільки після того, як отримав замовлення і зрозумів що мене залишили в дурнях. "Реквізити" постачальника та продавця - без коментарів.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день, Сергію! Дякуємо за ваш відгук. Нам прикро, що у вас склалось негативне враження щодо нашого обслуговування. Для розв'язання питання, ми зафіксували звернення №SR02524495 та написали вам на електронну пошту, вказану при замовленні.
Ирина Шевчук не рекомендує цей магазин
4 червня 2023

Купив: Уцінка! Dolce & Gabbana The One Парфумована вода жіноча, 75 мл (ТЕСТЕР з кришкою), Замовлення №019195740

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день, Ірино! Дякуємо за ваш зворотний зв'язок. Бачимо, що товар ви повернули та питання вирішене. Перепрошуємо за завдані незручності, інформацію буде оброблено для покращення роботи.
Archie_n рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Calvin Klein CK IN2U Туалетная вода для женщин 150 мл, Замовлення №018695445

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук :)
Денек не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 травня 2023

Купив: Weleda Уход за телом Гранатовый восстанавливающий крем-гель для душа, Замовлення №Замовлення №018714891

У отриманого гелю для душу спливає термін придатності, на сайті це не вказано, не дають надрукувати відкуг, щоб попередити інших покупців, виникли проблеми з поверненням.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Нам дуже шкода, що виникла така ситуація. Бачимо, що питання вже було вирішено. Зробимо все можливе, щоб змінити вашу думку на краще.
Проблема була вирішена
11 травня 2023 Відповісти
OLEH KHARCHENKO не рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Dr. Sante Денний крем-гель для обличчя Hyaluron Mezzo Pro, 50 мл, Dr. Sante Денний крем-гель для обличчя Hyaluron Mezzo Pro, 50 мл, Замовлення №018178047

Сьогодні забрав замовлення, де був крем-гель, але ж наскільки я був здивований коли відкрив упаковку, а там привідкрита захисна плівка і крем наче надібраний пальцем. Я шокований, більше замовляти в інтернет магазині Єва нічого не буду!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Щодо вашого питання було раніше створено звернення №SR02478416 та очікує відповіді від вас.
Яке звернення і де його створено, хтось із ваших представників хоча б намагався зв'язатися зі мною ?
11 травня 2023 Відповісти
Ніхто так і не звернувся до мене, хоча написали що створили якесь звернення (де створили, як його знайти, ніхто так і не повідомив), ось таке відношення магазину до клієнта, ще раз пересвідчився, що в подальшому замовляти в Єві нічого не треба.
20 травня 2023 Відповісти
Наташа Лопатюк рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: побутова хімія, товари по догляду за собою, Замовлення №постійно щось замовляю

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Постійно роблю замовлення побутової хімії, товарів по догляду за собою. Дуже зручною є і доставка, і самовивіз. Також магазинів багато по місту і багато акцій. Також в магазині великий вибір товарів.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день, Наталіє! Дякуємо за позитивний відгук :)