Valeriia не рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Рідка підводка для очей Guerlain, Замовлення №017859798

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Щодо вашого питання було раніше створено звернення №SR02462284 та очікує відповіді від вас.
Oksana Bachinska не рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Купив: TonyMoly Гідрогелева маска-патч для губ Kiss Kiss Lovely Lip Patch, 10 г, Замовлення №017268861

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день, Оксано! Перш за все, дякуємо за ваш відгук та хочемо повідомити, що вже створили звернення №SR02432622 щодо цього питання. Будемо очікувати від вас відповіді. Гарного дня!
Александра не рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Духи унисекс 70 мл Тестер, Замовлення №016698272

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Вся продукція закуповується безпосередньо у імпортерів і є оригінальною. Ми гарантуємо високу якість представлених товарів в роздрібній мережі магазинів EVA, а також в інтернет-магазині. З приводу вашого звернення було зафіксоване звернення №SR02416201 та його передали в роботу відповідальним фахівцям. Ми робимо все можливе, щоб прискорити вирішення вашого питання. Як тільки буде надано відповідь, оператори з вами обов'язково зв'яжуться.
Сергій Захарович рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Rexona Дезодорант-антиперспирант Men Motionsense Антибактериальная свежесть 150 мл (8710908760044), Замовлення №015501887

Дякую за швидку обробку замовлення та бонус до нього, дрібниця, але все рівно приємно, рекомендую! Мирного неба та успіхів Вам!!!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Ми щиро раді, що Ви задоволені обслуговуванням EVA.UA. Будемо й надалі намагатися дивувати Вас акціями та асортиментом товарів. Дякуємо, що відгукнулися!
Марина Ковальчук не рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Купив: Тональний крем патриция, Замовлення №016658537

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! За вашим питанням було створене звернення №SR02414836. Та наразі проблема з поверненням коштів була вирішена. Перепрошуємо за незручності!
Світлана S не рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Уцінка! Зволожувальний тональний крем для обличчя Deborah Milano 24 Ore Care Perfection Foundatio, Туш2шт та тональні креми 2шт, Замовлення №015927311

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже шкода, що у вас виникли такі негативні враження від покупки в нашому інтернет-магазині. Зробимо все можливе, щоб змінити вашу думку на краще. Сподіваємося на розуміння!
Сьогодні зателефонувала на гарячу лініі з питанням;Так коли ж очікувати повернення грошей ,відповідь через 30днів з моменту прийняття складом.А коли склад прийняв продукціію.Не знаю,хочете взнаю і перезвоню.От і вся відповідь.У них і товар просрочений за який я заплатила кошти і який вони знову виставили в продаж і моі кошти ,які були оплачені мною ще 1січня2023.А коли склад прийме ту продукціі мені не відомо,а на гарячій лініі не знають .Більше ,як на гарячу лінію звернутись не має куди.Ні електронних адрес,ні адіністраціі на сайті не вказано .Так вигідно ІМ Ева ,комфортно. Напевно звернусь у відділ З Прав захисту споживачів згідно даноі ситуаціі.
1 лютого 2023 Відповісти
Galaxy Galaxy не рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Купив: Замовлення №015423749

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що у вас склалося таке враження. Детальніше на ваше повідомлення, ми відповіли листом на вашу електронну адресу. Зробимо все можливе, щоб змінити вашу думку на краще. Сподіваємося на розуміння!
Tukanoff не рекомендує цей магазин
11 грудня 2022

Купив: Фарба-відновник кольору Salamander Professional Nubuk Velours для замші, аерозоль, чорний, 200 мл

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не перший день замовляю в інтернет магазинах, в тому числі і в EVA.ua. В багатьох випадках при можливості отримую замовлення в пунктах само вивозу. Останнє замовлення в EVA.ua здивувало. За товари, які EVA продає у власних у магазинах (вони ж пункти отримання товару інтернет замовлень), - накручують майже як за доставку Новою Поштою - 29 грн. При ціні товару 96 грн (зазначена на hotline), сплатив за отримання в магазині EVA 125 грн. Це на 30 відсотків вище зазначеної.
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дійсно, ціни на EVA.UA нижче, аніж в стаціонарному магазині. Це пов’язано з тим, що на відміну від мережі магазинів EVA у містах України, інтернет торгівля не потребує додаткових витрат. Саме тому EVA пропонує такі привабливі ціни онлайн. Покупці мають можливість заощадити свій час і кошти.
Чому самовивіз за інтернет замовлення у вас платний? Це мені не сподобалось. В інших інтернет магазинах таке не практикується.
15 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго вечора! Звертаємо увагу, що безкоштовна доставка до точок видачі EVA діє при замовленні на суму від 599 грн.
6 січня 2023 Відповісти
Ангелина Солтес не рекомендує цей магазин
3 грудня 2022

Хотів купити: Pharma Group сироватка для волосся

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Добрий день! Дуже прикро, що у вас склалось негативне враження від відвідання нашої мережі магазинів. Ваші зауваження ми візьмемо у роботу. Перепрошуємо за незручності, мирного неба!
Kalash не рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: Протеїновий батончик Sporter Zero One Малиновий чізкейк, Замовлення №014828156

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Магазин нікому не раджу Роблю замовлення 14.11, мені тільки 18.11 подзвонили і сказали, що основних товарів, які мені критично були потрібні немає на складі. При тому що час доставки після замовлення зазначений 1-3 дні. Висновок: -Актуальність інформації на сайті жахлива -Наявність товару жахлива -Комунікація з покупцем жахлива -Час обробки замовлення жахлива і зовсім не відповідає зазначеним термінам -І товар до цих пір показується в наявності на сайті!!! Величезний дізлайк!
Відповідь представника «EVA.UA- гіпермаркет краси»
Доброго дня! Нам дуже прикро, що Вам довелося зіштовхнутися з даною ситуацією. Оскільки EVA.UA є маркетплейсом, деякі позиції нам напряму надає постачальник. Ми зробимо все можливе, щоб у майбутньому мінімізувати такі випадки. Щиро перепрошуємо за створені незручності. Сподіваємося, що нам вдасться змінити вашу думку на краще.