keglya не рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Хотів купити: Викрутка з комплектом біт / стрижнів Ratchet 8 in 1 (JLLSD01XH/DZN4004CN)

Позвонили, сказали, что нет в наличии, хотя я мониторил этот товар в течение недели. После звонка уже убрали товар с сайта (и цена увеличилась в 2 раза). Ещё из минусов - после подтверждения оформления заказа не пришло письмо с номером заказа или чем-либо ещё на почту, и смс также не было. Для чего тогда указывать почту при оформлении?
orkosam не рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Хотів купити: Миша Apple Magic Mouse 2021 (MK2E3)

Ціна змінилась на вищу
DMITRIY DOBERMAN не рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Хотів купити: Інверторний бензиновий генератор GG40Xi

Нужного товара нет в наличии. Хотя на сайте стоит что "товар есть в наличии"
MrFoxG1 не рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Хотів купити: Baseus Power Bank 20000mAh Bipow Pro Digital Display PD 22.5W Purple (PPBD030005), Зовнішній акумулятор (павербанк) Power Bank 20000mAh Bipow Pro Digital Display PD 22.5W Purple (PPBD030005)

Алёна Алёна не рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Ноутбук ZenBook S UX393EA (UX393EA-HK001R), Замовлення №24861

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, фіскальний чек

Максим Витальевич не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 квітня 2023

Купив: ASUS ExpertBook B1 B1500CEAE (B1500CEAE-EJ2522), Замовлення №658766

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

После отзыва магазин возместил расходы, связанные с доставкой товара и возвратом денег, в полном объеме.
28 квітня 2023 Відповісти
добрый день! подскажите, на сколько у вас хватало заряда аккумулятора?
1 травня 2023 Відповісти
Алёна Алёна відповів на коментар Максим Витальевич
И подскажите как с вами связаться? У меня такая же ситуация
1 травня 2023 Відповісти
Показати всі коментарі
Oleksandr не рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Хотів купити: ASUS ROG Strix G17 G713RM (G713RM-KH094S)

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

На Хотлайн вказана можливість оплати б/г розрахунок, при оформленні замовлення - тільки "оплата при доставці" - тобто - ніяких безналів.
Yevhenii не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 квітня 2023

Хотів купити: Ноутбук Creator Z16 A12UET-031US (CreatorZ1612031)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

выставляют несуществующий товар и потом предлагают более дорогие "альтернативы". Видимо это такой маркетинговый ход.
Сомов Руслан рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Ноутбук ROG Zephyrus G15 GA503QC (GA503QC-916512G0T), Замовлення №25953

Дуже подобається цей магазин, завжди тут купляю, коли щось потрібно. Ціни супер, консультанти знають всю інформацію по товару, великий вибір. Рекомендую однозначно
Відповідь представника «Noteboochek»
Ми дякуємо Вам за замовлення та бажаємо гарних подальших покупок у нашому магазині. Дякую за ваш відгук.
Гаар Олеся рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Купив: Ноутбук ROG Strix G17 G712LWS (G712LW-ES74), Замовлення №24689

Покупка сыну ноутбука прошла идеально. Благодарим за качественную консультацию, сами бы точно не справились с выбором. Рекомендую!
Відповідь представника «Noteboochek»