VVV не рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Ноутбук ZenBook Flip 13 UX363JA (UX363JA-EM141T), Замовлення №24456

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Заказал ноутбук и перед заказом спросил - какая у него раскладка клавиатуры? Мне сказали - латинская и кириллическая. Прождал несколько дней и поехал забирать из точки самовывоза. Там мне пытались продать ноутбук с арабской клавиатурой. Естественно, это недоразумение я забирать отказался. Итог - куча потраченного времени, бензина, и испорченное настроение. Не рекомендую связываться!
Ехидный Тюлень рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Ноутбук 2021 TUF Gaming F15 FX506HCB (FX506HCB-HN200), Замовлення №23956

Марина рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Рюкзак для ноутбука ASUS ROG BP4701 17, Замовлення №692594

Отличный магазин, очень довольна, заказывала рюкзак запаковали все в лучшем виде, консультант очень приятный человек, отвечал на все сообщения и вопросы очень быстро, спасибо большое)
Олексій рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Зарядна станція Explorer 1000 PRO, Замовлення №679204

Дуже хороший магазин,великий асортимент товару,продавці все гарно пояснюють.Рекомендую!
Shevchenko Vlad рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Ноутбук X543BA (X543BA-A982G0T), Замовлення №647590

Покупал офисный ноутбук ASUS Vivobook в данном магазине . Цена меня устроила, доставка оперативная и в оговоренный срок . Товарный чек вложен в отправку , упаковка надёжная .
N рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Ноутбук Envy 17-cg1075cl Silver (50U28UA), Замовлення №720561

Очень отзывчивые продавцы.Быстро и точно отреагировали на заказ!!!
Мирошниченко Сергей рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Купив: Ноутбук ROG Strix Scar 17 G733ZW 2022 (G733ZW-DS94), Замовлення №246379

Решил себя порадовать на праздники новым ноутом Asus Rog. Цена меня более чем устроила! Ребятам спасибо за консультацию и помощь при выборе )
Valerii Murin не рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Хотів купити: Инверторный генератор

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Категорически не рекомендую поскольку проявлять внимание к заказчику здесь не принято от слова совсем. Делал несколько запросов через мессенджер.по интересующему товару, делал заказ товара через сайт, пытался дозвониться по единственному контактному телефону, в итоге ни ответа, ни перезвона от представителей магазина.. Никакой реакции за два дня!!! В игнор!
Serhii Oleksiyovych рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: ASUS ROG Strix G17 G713QR (G713QR-XS98), Замовлення №22661

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

+ наявність та ціна; + швидкість відповідей та приємне змістовне спілкування з менеджером; + швидкість відправки товару; + допомога з будь-якими питаннями, що можуть виникнути як до так і після отримання товару; Придбав товар у цьому магазині і дуже з цього задоволений. Мій респект і однозначна рекомендація!
Миша Мягков рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Купив: ASUS ROG Strix SCAR 15 G533ZW (G533ZW-AS94), Замовлення №22162

Понравился данный ноутбук, оставил заявку быстро перезвонили, к нему подобрали сумку. Покупкой остался доволен, рекомендую!