Artem0515 рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Купив: Комплекс для суглобів і зв'язок Universal Nutrition Animal Flex 44 packs, Замовлення №00000374

Дякую за швидку відправку, отримав вже на наступний день після замовлення. Приємно що доставка безкоштовна, враховуючи нинішні тарифи нової пошти. Товар оригінальний, буду замовляти ще.
Владислав Агеенко не рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Хотів купити: ПРОЧИЙ АКСЕССУАР GYMBEAM МЯЧ ДЛЯ ФИТНЕСА FITBALL - 65 СМ

Aka Bussola рекомендує цей магазин
29 травня 2022

Купив: OPTI-WOMEN - 60 КАПСУЛ OPTI-MEN 90 ТАБЛ L-CARNITINE 220000 500 МЛ CALCIUM & VITD3 DRINK - 473 МЛ, Замовлення №000014704

Хороший сайт, великі картинки, фото з описом та складом присутні. Відправка вчасна, все було в наявності, упакували щільно. Баночки запаяні, до якості питань нема. Рекомендую!) p.s. на фото я вже розпакувала від захисних плівок*
poiuyp рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Puritan\'s Pride 5-HTP 100 MG - 120 CAPS, Замовлення №000012467

Быстро связались, быстро отправили. Товар был в упаковке производителя с контролем первого открытия. Очень положительные впечатления от покупки, буду обращаться еще!