Ірина Косяк рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: вібратор класичний Magic Motion Awaken (SO3111), Замовлення №228816

Швидко відреагували і на наступний день я вже забрала його з фізичного магазину недалеко від дому та навіть подарували крафтове милко
Відповідь представника «Афродіта»
Вітаємо, Ірино! Дуже приємно за такий відгук! Запрошуємо Вас на одну із наших тематичних вечірок, де Ви дізнаєтесь багато пікантної інформації та візьмете участь в безпрограшній лотереї. Якщо Вам цікаво, напишіть Ваше ім'я, телефон або email на нашу пошту afroditaadmn69@gmail.com
Генрих Бенедикт не рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: вібратор класичний Satisfyer Vibes Charming Smile (4049369016426), Замовлення №227989

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Афродіта»
Доброго дня, приносимо вибачення за ту прикру ситуацію, товар справді перед відправкою перевіряється, щоб вам в руки не попала бракована іграшка. Впевнені Вас би це ще більше засмутило. Щодо передоплати, наразі така практика скасована, працюємо з довірою до покупців. Хочемо щоб Ви повернулись до нас ще, тому даруємо знижку в розмірі 10% та запрошуємо Вас на одну із наших тематичних вечірок, де Ви дізнаєтесь багато пікантної інформації та візьмете участь в безпрограшній лотереї. Якщо Вам цікаво, напишіть Ваше ім'я, телефон або email на нашу пошту afroditaadmn69@gmail.com
Pavel Kushchenko рекомендує цей магазин
20 грудня 2020

Купив: Массажер простаты Nexus Sparta с точечным массажем, Замовлення №222365

Отличный массажер посоветовали. Долго думал брать или нет. Спасибо, Афродита)
Дякуємо за Ваш відгук.