Popova Oksana рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Кондиціонер CH S07XN8, Замовлення №9654

Нормальний магазин. Замовила тут кондиціонер і залишилась задоволеною. Все пройшло швидко та успішно. Дуже дякую!
Дашкевич Ваня рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Водонагрівач Atlantic HM 100 D400-1-M (1500W), Замовлення №FL000000255

Замовили водонагрівач в магазині Climatika. Потрібна нам модель була в наявності, сайт магазину легкий у користанні, великий вибір товарів, а якщо виникають питання, можна зателефонувати в офіс магазину і проконсультуватися. Продавець порядна людина, працює на ринку не перший рік, тому я можу радити цей магазин!
Фабиш Нона рекомендує цей магазин
30 липня 2023

Купив: Водонагрівач Atlantic Opro Slim PC 75, Замовлення №8176

Купила новий водонагрівач у цьому магазині онлайн. Менеджер магазину одразу передзвонив, щоб обговорити деталі та допоміг мені обрати кращий варіант і я зупинилась саме на Atlantic. Доставка прибула вчасно. Магазин, обслуговування та їх ціни дуже радують. Дякую!
Король Димитрис рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Водонагрівач Atlantic Classic VM 080 N4L (1500W), Замовлення №8197

Купили новий водонагрівач за приємну ціну. Дякую за швидку доставку.
Дубовик Денис рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD 2250W silver, Замовлення №8636

Дуже швидка доставка товару, надійна якість товару. Дякую магазину, зорієнтували за вартістю і технічними характеристиками.
d.seminikhyn рекомендує цей магазин
19 березня 2021

Купив: Водонагреватель Ariston BLU1 ECO 80 V 1,8K PL DRY 4 840, Замовлення №9962

Немного рисковал, заказав в магазине без отзывов просто по минимуму цены, но все прошло хорошо: позвонил, перепроверили и подтвердили наличие и цену. На следующий день доставили в оговоренный интервал времени (за город бойлер за 100 грн!), перезвонили за 40 минут о том, что выезжают и уже приехав, чтобы ворота открыли. Рекомендую.
zhdyoms рекомендує цей магазин
27 січня 2020

Купив: Водонагрівач (бойлер) Gorenje GBF50SMV9

Любовь Ващенко рекомендує цей магазин
16 грудня 2018

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic O'PRO Slim PC 50 (841179)

Позвонила с утра и заказала бойлер по хорошей цене. Вечером привезли. Все очень оперативно. Сервисом магазина и покупкой довольна.