Кондратюк Коля рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Монітор GIGABYTE AORUS FV43U, Замовлення №65020

Замовив на сайті Robby монітор. Все швидко отримав та головне ВЧАСНО! Все сподобалось, все працює. Топчик!
Відповідь представника «Robby»
Добрий день. Дякуємо за покупку в нашому магазині. Приємного вам користування! З повагою, команда Роббі
Кобцев Игорь рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 6/128GB Wi-Fi Mystic Silver (SM-T733NZSE), Замовлення №64915

Замовив новий планшет. Все чудово, хороший сервіс, якісний товар, помірні ціни - загалом співпрацею задоволений і рекомендую!
Грач Александр рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Навушники TWS Sony LinkBuds S Black (WFLS900NB.CE7), Замовлення №64610

Робив передплату 100% на карту - все ок. Сервіс хороший. Доставили в обумовлений термін.
Sopkin Alex рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Материнська плата ASUS ROG STRIX B550-F GAMING, Замовлення №64507

Замовив материнську плату. На момент замовлення була найкраща ціна на Hotline. Сказали треба почекати. Оформив замовлення. Вислали через 4 дні. Жодних проблем - немає.
Скачко Иван рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Ноутбук ASUS D509DA (D509DA-EJ097T), Замовлення №63989

Купували в цьому магазині ноутбук. Модель, яку ми шукали, не було в наявності, але менеджер підібрав модель згідно з нашими побажаннями. Домовлялись про доставку, привезли навіть раніше. Ноутбук вже випробували - працює чудово! Покупкою задоволені! Дякую за чудовий сервіс і якісний товар!
Реуцкая Анюта рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-124.0), Замовлення №64005

За порадою продавця обрала саме модель Karcher SC 3 EasyFix. Поки що задоволена на сто відсотків. Мені сподобалась організованість та обізнаність персоналу.
Гаар Олеся рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Kids 11th Gen. 2022 16Gb Unicorn Valley, Замовлення №63904

Все пройшло нормально, відправили дуже швидко, хоча був і вихідний. Офіційні пломби на коробці були цілі. Гарантію та чек вклали окремо. Ніяких проблем з оплатою, все прозоро. Дякую)
Шевчук Владимир рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Смартфон ASUS Zenfone 10 16/512GB Aurora Green, Замовлення №63492

Задоволений повністю замовленням! Товар отримав дуже швидко. Перший день користування й вже задоволений новим смартфоном!
Винник Ярослав рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Монітор Dell P2723D (210-BDDX), Замовлення №63332

Покупал тут монитор в декабре 2023 ещё до роста курса. Успел)) Уже они дороже. Выслали мне через 4 дня, быстрее чем говорили. При проверке изъянов не нашёл - всё новое. Советую продавца. Жаль что курс начал рост, что не удивительно и цены пошли вверх.
Відповідь представника «Robby»
Добрый день. Спасибо за отзыв и покупку! По поводу курса: это классическая ситуация в нашей стране начиная с 2014 года курс постоянно растёт и может за 1 день к примеру совершить скачок на 2 гривны. И это считается нормально. По состоянию на данное время - курс держится на "добром слове" и его искусственно держат. Финансовое положение страны - крайне печальное. Никто не знает что будет завтра. Поэтому к меняющимся и растущим ценам надо привыкать. Это в данное время - нормально и иначе быть не может. Рост цен везде: от электроники до продуктов. Ещё-раз спасибо за покупку. Надеемся Вы довольны монитором. Всего доброго!
Нечаев Игорь рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Жорсткий диск ADATA HV300 2.5 USB 3.1 4TB Black (AHV300-4TU31-CBK), Замовлення №66613

Магазин хороший, швидко прийняли замовлення і зв'язались. Швидка доставка, товар якісний, новий, як і зазначено в описі. Повністю відповідає своїй ціні та надійності. Дуже довго обирав серед інших моделей, але зупинився саме на ADATA HV300 2.5 USB 3.1 4TB і дуже задоволений.