Григорий Глущенко рекомендує цей магазин
4 жовтня 2021

Купив: Скиборізка MPM MKR-03, Замовлення №12579

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Вже не в перший раз замовляю у МІКСЕР.store техніку виробництва МРМ. Якістю товарів і рівнем обслуговуання дуже задовволений. Рекомендую всім.
Валерий Симанько рекомендує цей магазин
19 червня 2021

Купив: МИКСЕР MPM MMR-16Z, Замовлення №418386712

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Все сподобалось: Замовлення; зв`язок; підтримка клієнта; супроводження; наявність товару; актуальна ціна. Співпрацею задоволений. Рекомендую.
Kira_09 рекомендує цей магазин
26 березня 2021

Купив: СЕНДВІЧНИЦЯ MPM MOP-33M, Замовлення №11345

Дуже задоволена. Менеджер, що приймав замовлення відповів на всі мої запитання. Дав додаткову інформацію. Оперативно зв'язався з кур'єром. О 12-ій замовила. В 16-30 вже доставили. Товар добре запакований. Гарантійний талон з печатками є. Товар ще не випробовувала. Робота магазину на відмінно
Алексей Брага рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Купив: Сендвічниця MPM MOP-23M, Замовлення №11275

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Заказ был сделан утром в воскресенье, через несколько часов позвонили согласовать заказ, на следующий день уже отправили. Товар был доставлен целым и рабочим.
Egor Krasnoff рекомендує цей магазин
3 березня 2021

Купив: Шнур для мультиварок RAM-PC1, Замовлення №010193

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Покупал шнур для мультиварок с выключателем 100,00 грн. Предоплата,чтоб не платить комиссионных и дешевая доставка ч/з Укрпочту 29,00 грн. Спасибо ребятам, все отлично! Хороших продаж и благодарных клиентов! Рекомендую!
Марина Городецкая Марина Городецкая рекомендує цей магазин
2 березня 2021

Купив: Хлібопічка MPM MUC-01

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару

Отличный магазин, отличная Хлебопечка. Консультант помог с выбором, я рассматривала из недорогих хлебопечек. Из главных плюсов хлебушек получается вкуснейший и она очень простая в управлении. Рекомендую????????????
Степан Полищук рекомендує цей магазин
30 листопада 2020

Купив: Електром'ясорубка Bosch MFW67440

Всё хорошо. Рекомендую данный магазин!
Александр Чередниченко рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 жовтня 2020

Купив: Мультиварка Redmond RMC-M90

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Спасибо! Хорошая работа
TJSt0Rm рекомендує цей магазин
30 вересня 2020

Купив: Електроводонагрівач Thermex H 10 U (pro), Замовлення №7897

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару

норм магаз. всё просто и без лишних прелюдий,сами позвонили,доставка есть,товар получил. меня всё утроило.
Yot рекомендує цей магазин
29 вересня 2020

Купив: Кавомолка жерновна MMK-05 MPM, Замовлення №7662

Були недоліки дуже крупна фракція була, але відіслав у Львів ( доставка туди і обратно за рахунок сервісу), провели ремонт, після цього відмінна фракція, можна в муку молоти. Відмінний магазин та сервіс!