Svitlana рекомендує цей магазин
4 серпня 2020

Купив: Чаша для мультиварки REDMOND RB-C506, Замовлення №7341

Рекомендую даний магазин. Товар доставлений вчасно, ціни на сайті актуальні.
Taras Yurkevych рекомендує цей магазин
14 червня 2020

Купив: Вентилятор ergo, Замовлення №7472

Все працює ідеально! Пасіба
Виктор751 рекомендує цей магазин
30 травня 2020

Купив: Электродуховка

Заказ N6562. Духовка МРМ. Очень быстро перезвонили. Отправили в тот же день. Параметры доховки соответствуют заявленным.
31 травня 2020 Відповісти
StarYana рекомендує цей магазин
22 травня 2020

Купив: ЧАША ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ REDMOND RIP-А3, Замовлення №6720

Долго искала чашу к своей мультиварке, но нигде небыло в наличии. По совету знакомых обратилась в этот магазин. Консультант рассказал, что к моей чаше подойдут другие модели, так как именно моей нет давно на поставках. Очень быстро организовал заказ и отправку. все подошло. Все довольны! спасибо магазину ))
Виктория Дришлюк рекомендує цей магазин
18 травня 2020

Купив: Вафельница МРМ MGO-25, Замовлення №6595

Огромное спасибо магазину за качественное выполнение заказа! Приобрела вафельницу. Отличный товар, куча сопроводительной документации, гарантийный талон в порядке, всё новое, чистое, красивое! Работает, тьфу-тьфу-тьфу, без нареканий. Отдельно подчеркну отменное сопровождение заказа и подробное информирование клиента о каждой стадии его выполнения. Спасибо ещё раз и успешных продаж!
Anna Svidrak рекомендує цей магазин
30 квітня 2020

Купив: Чаша для мультиварки Redmond, Замовлення №6427

Товар якісний, сподобалась швидка комунікація через вайбер, без дзвінків. Набагато зручніше!
Роман Мацура не рекомендує цей магазин
17 квітня 2020

Купив: https://mikcep.store/uk/elektrichni-dukhovki/101318-elektrodukhovka-milano-mo-48-silver.html

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «МІКСЕР.store»
Шановний п.Роман, нам дуже шкода, що відсутність інформації про товар на нашому сайті призвела до такої неприємної ситуації. Ми зовсім недавно отримали духовки MILANO, і не встигли своєчасно підготувати описи та фотоматеріали для них, але нічого не приховували. Шкода, що Ви при замовленні не з`ясували в чергового оператора про функціонал та комплектацію духовки, яку вирішили в нас замовити, адже Вам потрібна була MILANO MO-48 S Silver. А Ви замовили: MILANO MO-48 B Silver. Дуже прикро, що Ви забрали своє замовлення на відділенні Нової Пошти, НЕ переконавшись, що це саме той товар, який Ви хотіли отримати, НЕ перевіривши його комплектацію та оснащення одразу на відділенні Нової Пошти. В цьому випадку Ви б не несли жодних витрат. На жаль, домовитись з Вами про повернення товару та виплату Вам його вартості не вдалось, так як на нашу пропозицію Ви відповіли відмовою, потоком нецензурної лайки, образами та прокльонами, зареєстрований аудіозапис Вашого дзвінка було непросто дослухати до кінця...
По-перше. Ви розмістили на HOTLINE товар, який у фільтрах значиться, як такий, що містить гриль і конвекцію! Тобто ВИ ПОДАЛИ НЕВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ про свій товар! Досить спихувати свою вину на мене! Зараз Ви намагаєтесь подати це, як мою помилку, проте я купував у Вас товар через HOTLINE, а не напряму з Вашого магазину! Ви надали невірну інформацію на HOTLINE і ввели споживачів в оману! І це зробили ВИ!!! Ви додали товар з тими функціями, якіх не було в реальності! По-друге. Особливо якщо у Вас є аудіозапис нашої розмови, то послухайте його!!! ВИ ВІДМОВИЛИСЯ КОМПЕНСУВАТИ МЕНІ вартість пересилки і послуги за платіж!!! Тобто, Ви не погодились компенсувати мої витрати на доставку у розмірі всього лише 171 грн.!!! Тому Ви кажете неправду, що я відмовився від компенсації! Я готовий був вирішити питання мирно з урахуванням повної компенсації моїх витрат, які я поніс по ВАШІЙ ВИНІ. Моя позиція цілком чесна і справедлива!
21 квітня 2020 Відповісти
Представник магазину «МІКСЕР.store»
Шановний Роман. Інформація вам на майбутнє – «hotline.ua – сервіс вибору товарів та пропозицій інтернет-магазинів Тут ви підберете потрібний товар, порівняєте ціни на нього та вирішите, в якому інтернет-магазині здійснити покупку…». https://hotline.ua/?gclid=CjwKCAjw4pT1BRBUEiwAm5QuR6oftsZDikMnGhwPK8Wf9672QG_CEg0w1oxReUDhJJy3Yug-o7PgExoC-ggQAvD_BwE Хотлайн не є інтернет магазином і купити на Хотлайні ви ні чого не можете. Це просто рекламна площадка , прайс агрегатор який збирає в одне місце інформацію про інтернет магазини і їх пропозиції. Хотлайн сам робить опис товару, фото і характеристики. Хотлайн сам розміщує пропозиції магазинів в ті, чи інші категорії товару, в ту чи іншу «карточку товару» на своєму сайті. Жоден інтернет магазин не несе відповідальності за інформацію розміщену на інших сайтах. Завжди необхідно уточнювати важливу для вас інформацію та характеристики у менеджера при замовленні товару, або на сайтах виробника. Повернення товару регулює Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості. ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист прав споживачів. В межах якого ми діємо. Маємо надію, що ця інформація допоможе вам у майбутньому не попадати в подібні ситуації.
26 квітня 2020 Відповісти
Я і без ваших роз\'яснень розумію, як працює HOTLINE! Я був власником інтернет-магазину побутової техніки і на зараз є власником двох Інтернет-магазинів. Тому не треба мені розповідати як хто працює. Ви знову перекидаєте власну вину на інших.
30 квітня 2020 Відповісти
Светлана Ретинская рекомендує цей магазин
4 квітня 2020

Купив: Электродуховка МРМ МРЕ-06Т, Замовлення №6162

Магазину огромная благодарность за качественный товар, хорошую цену и отличное обслуживание! Теперь буду заказывать только здесь!!! Успехов Вам и процветания!!!
Максим Бражук рекомендує цей магазин
31 березня 2020

Купив: Кільце силіконове для мультиварок-скороварок D-235мм, Замовлення №6051

Товар полностью соотсвует описанию, все подошло! приятная цена на товар. по доставке нет вопросов, оперативно и вовремя!
Владимир Сорохан рекомендує цей магазин
25 березня 2020

Купив: Хлебопечка Laretti LR7605, Замовлення №5977

Товар полностью соответствует подробному описанию. Заказ, доставка - минимальные сроки. Покупкой очень довольны.