Andrey Yezerskyy рекомендує цей магазин
2 серпня 2019

Купив: Вентилятор підлоговий MPM MWP-04

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказывал вентиляторы, доставили очень быстро. Покупку пришлось вернуть по моей вине, что тоже прошло без проблем и без негатива со стороны магазина
Andreano_65 рекомендує цей магазин
12 червня 2019

Купив: Вентилятор MPM MWP-04, Замовлення №1117

Все очень быстро и хорошо обслужили. Товар быстро выслали Новой почтой. Все отлично. Рекомендую этот магазин.
Саша Черес рекомендує цей магазин
11 червня 2019

Купив: пароварка st, Замовлення №33696

Отличный магпзин и цены
Ига рекомендує цей магазин
11 червня 2019

Купив: Паровой клапан REDMOND для мультиварки RMC-PM4507

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Товар нашла только в этом магазине,так как модель снята с производства.Паровой клапан REDMOND для мультиварки RMC-PM4507. Предоставили скидку за незначительный нюанс, который совершенно не влияет на работу мультиварки. Отправили в тот же день наложенным платежом. На следующий день товар был уже у меня. Отлично сработано. Рекомендую.
marysabel Усачева рекомендує цей магазин
5 червня 2019

Купив: Кришка внутрішня REDMOND для RMC-М45XX, RMC-М70

Sergey_classdefview рекомендує цей магазин
4 червня 2019

Купив: Гриль электрический MPM MGR-10M, Замовлення №1935

Удобный сайт, и быстрая доставка, самая низкая цена на этот гриль. Все понравилось.
Valforova рекомендує цей магазин
2 червня 2019

Купив: Вафельниця MPM MGO-13

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Дмитрий Пестов рекомендує цей магазин
31 травня 2019

Купив: Праска Redmond RI-C224, Замовлення №598

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Удобный утюг, за вполне адекватную цену.
Елена Зайчук рекомендує цей магазин
30 травня 2019

Купив: Пилосос безмішковий Gorenje VC2303RCYIV

Швидко зв"язалися.Гарний менеджер з продажу!!!!!Рекомендую!!!!!
Гість рекомендує цей магазин
28 травня 2019