Натали Білоруська не рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Хотів купити: Беговая дорожка FitLogic T710C

Не сподобалося: оформлення замовлення

Спочатку сподобалося, що можна отримати онлайн-консультацію (менеджер Андрій). Але коли починаєш конкретно запитувати про можливість огляду і самовивозу, то виявляється, що вихідні дні і уточнити наявність можна лише у будні. А потім ні в понеділок, ні у вівторок ніхто більше не відповідає. На замовлення у "бистрий заказ" теж ніхто не може перезвонити(((( Не рекомендую- даремно витрачений час, у покупцях магазин не зацікавлений, на жаль((((
Відповідь представника «Sport Planet»
Наталія Миколаївна доброго дня. Хотіли прояснити ситуацію з приводу Вашого відгуку про наш інтернет-магазин. Ви зверталися до нас у вихідні дні, ми повідомили що зможемо надати інформацію про конкретну позицію товару тільки після вихідних. Як і обіцяли ми дізнались про наявність бігової доріжки й одразу Вам зателефонували, але слухавку ви не підняли, скрін шот ми закріпили. Приносимо наше вибачення якщо ми зробили щось не так. З нашого боку ми можемо запропонувати Вам подарунок у вигляді килимка для фітнесу. З повагою, інтернет-магазин sport-planet.ua
dmytro_ не рекомендує цей магазин
16 листопада 2021

Хотів купити: Велотренажер магнітний HouseFit HB-8022HP

Товару немає в наявності.
Відповідь представника «Sport Planet»
Добрий день, Дякуємо за відгук. Просимо надати інформацію, щодо того з ким з менеджерів Ви спілкувалися, щодо наявності, час і що саме Вам відповіли. Будемо вдячні за розуміння та раді допомогти запропонувати іншу більш сучасну модель велотренажеру в разі, якщо бажаної не буде в наявності, або вона очікується.
8 червня 2021

Купив: Велотренажер горизонтальный USA Style Fitness Tuner T1500

Вполне приличное место для покупок. Заказывали Велотренажер горизонтальный USA Style Fitness Tuner T1500. Покупка прошла без проблем и проволочек. Заказ доставили резвые парни. Помогли занести, осмотрели, рассчитались, попрощались. Спасибо магазину и доставке. Покупкой довольны.
Благодарим за положительный отзыв!
17 вересня 2021 Відповісти