Генадій рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Apple iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple (MQ0G3), Замовлення №10030822

Залишився задоволений покупкой. Товар оригінальний, повна комплектація, гарантійний талон, все як потрібно.
Оля Перун рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Apple MacBook Pro 14, Замовлення №10030995

Подзвонила в магазин з метою кольсультації по вибору макбуку, порекомендували цю модель. Після першого запуску зрозуміла, що це моє! Дякую за допомогу у виборі, ціню. З доставкою на день затримали, не встигли відправити, але мені не терміново було, тому ок.
Арина рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Камера GoPro HERO10 Black (CHDHX-101-RW), Замовлення №10030702

Сервісом повністю задовлена, працюють швидко і якісно. 04.09 замовила камеру GoPro, в той же день відправили, отримала на завтра. Без сумнівів буду далі тут купувати і всім рекомендую . дякую!
Артем Ветер рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 45mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (MNP23, MNUQ3), Замовлення №10030763

Вторые смарт-часы из этого магазина, обсживание хорошее, цены не завышенные.
Павлюк Євгенія рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Green (MNGD3), Замовлення №10030746

Звичайний магазин, нічим особливим не відрізняється, але мінусів не знайшла)
Михайлов Олександр рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB Call of Duty Modern Warfare II Bundle, Замовлення №10030934

Через 3 дні після отримання товару я звернувся в магазин з метою повернення ігрової приставки і коштів. Взагалі планувалось на подарунок, але різко змінились плани. Дякую, що ввійшли в положення, хоча було б дивно, але відхилили моє прохання, так як я навіть не розпаковував.
VladSlow рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Купив: Apple MacBook Pro 14, Замовлення №10030802

Купил ноутбук, пока испытываю положительные впечатления
Вика_773 рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3) , Замовлення №10030788

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Вітаю! вперше тут замовляла. Після оформлення швидко передзвонили і я підтвердила замовлення. Пообіцяли надіслати напротязі 2-3 робочих днів. Коли відправили то надіслили ТТН на мобільний телефон смс і у вайбер. Отримала на день пізніше (по НП показувало спочатку одну дату, а на наступний день змістилось). Загалом все сподобалось, дякую за айфон.
Виктория рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 512GB Space Black (MQAF3), Замовлення №10030538

Приємні ціни на техніку апл
Isador рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Apple MacBook Pro 14, Замовлення №10030697

Хороший сервіс! Менеджер, що зі мною спілкувався справжній професіонал, дуже допоміг в виборі макбука!