Тищенко Мария рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct Crossover - Standard Edition Black (010-02730-13/03), Замовлення №010-02730-03

Магазин рекомендую. Швидке та якісне обслуговування, гарантії, хороші ціни. У нас проблем не виникло, дуже раді, що звернулись саме сюди!
Иван Рагимов рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: MARQ® Captain Gen 2, Замовлення №010-02648-11

Купив онлайн у вашому магазині годинник, тільки позитивні враження. Передзвонили, уточнили, відправили, лише плюси. Рекомендуватиму друзям і знайомим. Дякую!
Харитонов Саша рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Venu 3S Silver S. Steel Bezel w. Sage Gray Case and S. Band (010-02785-01/51), Замовлення №01

Купив класні часи, оригінальні. Дуже задоволений сервісом, зробили швидко, чітко, без нюансів! Рекомендую!
Коломоец Валера рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7S Pro Solar Silver w. Graphite Band (010-02776-00/01), Замовлення №45692

Не зовсім бюджетний варіант смарт-годинника, але почавши користуватися ним, я зрозумів, що ціна повністю виправдовує себе! Хочу подякувати менеджеру магазина за ввічливість та вміння переконувати. Однозначно рекомендую цей магазин!
Fedir Balaba рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Спортивний годинник Garmin Enduro 2 (Модель: 010-02754-01), Замовлення №2349

Спочатку сумнівався такій низькій вартості, майже у собівартість. Магазин до цього був мені не знайомий, тому замовив накладеним платежем й після перевірки серійних номерів і гарантійного талона від офіційного дистриб'ютора Garmin в Україні ТОВ "Навіоніка", сумніви розвіялися.
maximeazzy рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Tactix 7 Pro Edition Solar Powered Tactical GPS Watch with Nylon Band (010-02704-10/11), Замовлення №2180

Все круто, замовив о 15 годині, відправили в той ж день, наступного дня забрав годинник, дякую за гарну роботу, за кращу ціну на ринку, та новесенький годинник
Thunder рекомендує цей магазин
8 грудня 2022

Купив: Garmin Fenix 7X,Sapphire Solar Titanium with Chestnut Leather Band (includes graphite silicone band), Замовлення №2099

Замовив у цьому магазині годинник для одної дуже хорошої людини (у цей час для неї це найкористіша річ). Зі мною зв'язалися дуже швидко та без проблем підтвердили замовлення. Менше ніж за добу годинник уже чекав на мене у відділенні НП у київській області. Накраща ціна, дуже швидкий сервіс - максимально рекомендую магазин! Тілько що замовив від відеорегістратор від Garmin - впевнений, що й цей товар доїде до мене без усіляких проблем
Roman Stupak рекомендує цей магазин
30 серпня 2022

Купив: Годинник Garmin fenix 6 Pro Solar, Black w/ Slate Band, Замовлення №1995

Обрав цей магазин на основі відгуків і не помилився - зручні умови оплати, вчасно виконане замовлення. Всім задоволений.
Oleg Aliev рекомендує цей магазин
27 серпня 2022

Купив: Garmin DriveSmart 61 LMT-S (010-01681-12), Замовлення №11252

16 августа сделал заказ в магазине. 17 числа, после работы, забрал в отделении Новой Почты. Отличный магазин, - через 15 минут связался менеджер, вежливый, тактичный. Обсудили будущую покупку. До конца рабочего дня мне ее и отправили, как и обещали. Все деловито, легко и просто. О товаре: настоящий GARMIN. С официальной гарантией, встроенными картами, бесплатным пожизненным обновлением и прочими "плюшками".
Альона К рекомендує цей магазин
19 серпня 2022

Купив: Garmin Epix 2 Slate/Stainless Steel with silicone band

Заказывала спортивные часы мужу, планировала сюрприз, поэтому обратилась к менеджеру, которая и помогла с выбором модели. Ассортимент товара широкий, да и цены доступные. Мне была необходима отправка товара в день заказа, о чем сообщила менеджеру, так как в моем городе на данный момент не работают отделения почты, нужно забирать в областном центре. Ребята не подвели, отправили сразу и уже на следующий день забрала товар на НП. Часы пришли без дефектов, отличного качества.