Анна Петрієнко рекомендує цей магазин
14 жовтня 2022

Купив: Royal Canin Sterilised 37, Замовлення №20591

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Зробила замовлення в цьому магазині вперше, але приємно вражена. Все було в наявності, все відповідало дійсності. Після замовлення зі мною швидко зв'язався мененджер та відправили на наступний день. Дуже задоволена, буду замовлять ще!
Alexandr Belobrov рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Корм Brit

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Вигідна ціна і гарний сервіс. все чудово. замовив, приїхав і забрав. рекомендую!
ОLEH не рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Хотів купити: Royal Canin British Shorthair Adult, Замовлення №18019

Не сподобалося: оформлення замовлення

Сделал заказ прошла неделя никто так и не перезвонил,отправил несколько писем на электронку не доходят,сделать новый заказ не получилось сайт работает не корректно.Не советую тратить своё время...
Відповідь представника «Zoo-club.com.ua»
Дякуємо вам за ваш відгук. Ми приносимо свої вибачення, за спричиненні незручності. Наші спеціалісти працюють над вирішенням питання щодо не коректної роботи сайту.
Darina2508 не рекомендує цей магазин
2 квітня 2022

Хотів купити: Royal Canin Medium Adult 4 кг

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

В магазине предоставляют не актуальную информацию. Язвят и грубят. Была постоянный покупателем порядка года. Не рекомендую экономить покупая в данном магазине, эмоции от контакта с менеджерами магазина максимально отвратные, уж лучше переплатить, но получить сервис.
Відповідь представника «Zoo-club.com.ua»
Доброго вечора. На превеликий жаль, зараз все працює з перебоями так як в Україні продовжується війна. Ми зі своєї сторони дуже стараємось, щоб наші клієнти отримали свої замовлення якнайшвидше. Та все залежить не тільки від нас. Нова пошта дійсно працює в нашому районі на відправлення тільки до 12.00, багато фірм, з яких ми замовляємо зараз самовивозом товар, працюють лиш в певний період часу ( не цілий день). Багато наших працівників змушені були покинути свої домівки і поїхати далеко від дому, так як проживали в Бучі та Ірпені, тому на даний час у нас не вистачає працівників які б могли приймати більше замовлень та розвозити товар клієнтам. В переписці ми вибачились перед Вами за незручності, повідомили, що зможемо відправити вам замовлення у вівторок. Ви відмовились чекати і ми повернули вам кошти. З нашого боку ніхто не хамив вам, а навпаки, намагались спілкуватись з вами ввічливо. Як доказ, прикріпляю скріни переписки.
Vitaliy Fly не рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Home Food для кастрованих та стерилізованих котів з кроликом і журавлиною

Сподобалося: відповідність ціни

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Zoo-club.com.ua»
Vitaliy Fly, всі розмови записуються і все фіксується при розмові з менеджером. Менеджер погодила з Вами термін доставки на суботу, а також повідомила Вам що реквізити будуть надіслані коли товар буде в наявності. Сьгодні товар має прибути до складу і менеджер надіслала би Вам реквізити.
Laser рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Купив: сухий корм Royal Canin Hepatic Feline 2 кг (4012020), Замовлення №14977

Рекомендую цей магазин!
Валерий Гуров не рекомендує цей магазин
15 січня 2022

Хотів купити: сухой корм ACANA Wild Prairie Cat 4,5 кг (a71458), Замовлення №14524

Сподобалося: оформлення замовлення

Вася дядя рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Купив: Hill\'s Prescription Diet Feline k/d Kidney Care корм для кішок з куркою, Замовлення №10715

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Сподобався магазин, буду продовжувати там купувати
Виноградов не рекомендує цей магазин
17 вересня 2021

Купив: Сухой корм Pronature Holistic, Замовлення №10181

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, сервісна підтримка

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Не рекомендую корм покупать в Zoo-club отправляют пачку корма в ящике от холодильника, стоимость доставки вам выйдет золотая!
Nikita Kozachyk рекомендує цей магазин
16 червня 2021

Купив: сухий корм Пан Кот Классик 10 кг

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Всегда заказываем корм на этом сайте, здесь дешевле и всегда перезванивают и уточняют заказ.