rulik рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Ліхтарик ручний VIDEX VLF-A406, Замовлення №80134

Фантастичний магазин! І надзвичайно приємні враження. Все зроблено на догоду інтровертам. Надзвичайно зручно замовляти товар. Просто, швидко, взагалі нічого зайвого. Ну і ціна. Набагато нижча за інших, і зазвичай це компенсується якимось огріхами у самому магазині, або товарі. Але ні, все просто фан-та-сти-чно. Дуже вражений тим як виявляється просто бути чудовим магазином. 100% раджу
Відповідь представника «SmartOk.ua»
Намагаємось бути корисними, дякуємо за вибір
Igor Ruban рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Адаптер OTG Gelius GP-OTG008, адаптер OTG Gelius GP-OTG008, Замовлення №64050

Зробив замовлення через сайт. Через кілка хвили прийшла СМС про реєстрацію і номер замовлення, а ще через кілька хвили - СМС про те, що замовлення чекає в пункті видачі, й адресу міста видачі. Все оперативно й чітко. Також - хочу звернути увагу на демократичнІсть ціни на придбаний товар. У найближчих конкурентів - вартість в 1,5 раза вища
Дякуємо за відгук
Кристина не рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Купив: Защитное стекло Samsung A10 и защитное стекло IPhone 7, Замовлення №204291790

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «SmartOk.ua»
Скло з рамками закриває рамки екрану, скло без рамок не закриває рамок екрану. В замовленні скло без рамок, ми відправили скло без рамок яке й замовлялося. При замовленні, ми запитуємо - чи є у покупця якісь додаткові питання по товару?
Натали Білоруська рекомендує цей магазин
26 червня 2022

Купив: Samsung EB-BJ120CBE (2050 mAh), Замовлення №48358

Швидко зв'язалися, підтвердили наявність і в той же день відправили. Отримали - все відповідає. Єдине зауваження щодо менеджера - аби трохи веселіший голос у спілкуванні, а то чи втома чи поганий настрій.
Відповідь представника «SmartOk.ua»
Вибачайте, просто дуже багато зараз працюємо, і без вихідних... Але будемо виправлятись :)
macar не рекомендує цей магазин
19 червня 2022

Купив: Защитно стекло Optima 2.5D Xiaomi Redmi Note 10, Замовлення №47752

Відповідь представника «SmartOk.ua»
-"пришло на порядок меньше, на замечание об несоответствии пришедшего товара заданными параметрами телефона был дан ответ о уменьшенным размером защитного стекла с расчетом на мой виртуальный чехол и на неровности краев экрана которые в данной модэле отсутствуют, чего не указано на сайте магазина" - ми вислали той товар на який було замовлення, при підтвердженні замовлення (перед відправкою) по телефону запитали у покупця "чи є якісь додаткові питання по товару" , турбуючись про те щоб покупець отримав той товар який йому потрібен насправді, а не той який він думає що потрібен, а на сайті вказано що дане скло покриває лише пласку частину екрану (скрін). Після звернення покупця намагались пояснити про різні типи скла, про те який тип коли краще використовувати і чому в даній ситуації потрібно було замовляти таке скло яке було вже раніше на його телефоні а саме з чорною рамкою по краю (воно більше за площею), але наші пояснення виявились непотрібними. -"Возврат товара и обмен на защитное стекло размера по параметрам экрана данной модэли, магазин обменять согласился за моё счет, что есть дороже в 3 раза чем само стекло. " - повернення або обмін товару можливе лише в товарному вигляді, що звичайно ж не так після поклейки скла. Бажаємо покупцю щоб на його послуги завжди відповідали з розумінням та вдячністю.
Самое главный был посыл в первом и единственном на данный момент отзыве о магазине, что клиент результатом вашей роботы не доволен. Надеюсь персонал магазина ошибки учтет и будет информировать на сайте о нюансах не стандартного товара, так как к Вам обращаются не только доктора наук, а и простые люди которые плохо оринтируются в технике. Надеюсь репутация магазина очень важна, для работников интернет сайта., а иначе отзыв так и останется первым и последним...
20 червня 2022 Відповісти
Представник магазину «SmartOk.ua»
-"ошибки учтет " - в роботі магазину не було жодних помилок, ми вислали саме те що замовив клієнт, -"и будет информировать на сайте о нюансах не стандартного товара, " - на сайті прописано що скло покриває не всю частину екрану, також зазначаємо що товар стандартний, просто існує декілька типів скла. -"так как к Вам обращаются не только доктора наук, а и простые люди которые плохо оринтируются в технике" - саме для цього під час дзвінку для підтвердження замовляння кожному клієнту задається питання " Додаткові питання по товару у вас є ,чи немає?" , а під час оформлення замовлення можна додати коментар з уточненням. -"Надеюсь репутация магазина очень важна, для работников интернет сайта., а иначе отзыв так и останется первым и последним..." - дякуємо за побажання.
26 червня 2022 Відповісти
Mikl_A рекомендує цей магазин
29 грудня 2020

Купив: Захисне скло Optima 3D Samsung A505 (A50) Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі