Ірина Боярчук не рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Хотів купити: Плойка для волосся Ga.Ma NOVA 25 (GC2071)

Замовляла плойку GaMa на 25мм. декілька разів, постійно передзвонюють і кажуть,що немає на складі і не буде наразі. (Перше замовлення робила ще в жовтні, а крайнє в червні. Весь цей час не було на сайті) Не розумію, чому б не навести нас сайті порядок, щоб не збивати людей з толку, а то постійно висвічує в наявності, а пропонують хто зна які замінники.
Відповідь представника «Gamaofficial.com.ua»
Доброго дня. Нам дуже приємно що Ви зацікавленні у нашій продукції і шкода, що товар який Ви замовили не виявився в наявності. Причиною статусу "в наявності" на сайті може бути що товар був відправлений Новою поштою і посилка загубилась, але в нашій базі вона досі числиться за нами так як товар клієнт не отримав і відповідно ми не отримали кошти за товар, тому данна позиція не закрита. Ми по можливості надіслали Вам варіанти на заміну, шкода що нічого не підійшло З повагою Офіційний представник бренду GaMa в Україні.
Natali Shlyakhova не рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Хотів купити: ВИПРЯМЛЯЧ GA.MA CP1 NOVA DIGITAL W&L 5D THERAPY

Після замовлення продавці магазину не передзвонили, щоб надати інформацію про відсутність товару. На другий день після мого звернення запевняли, що дзвонили і пропонували аналогічний товар. Магазин не рекомендую
Відповідь представника «Gamaofficial.com.ua»
Доброго дня, пані Наталія. Вам було здійснено два дзвіночки на номер який вказано у вашому замовленні (підтвердження дзвінків є у нашій базі) але на жаль ми не змогли до вас дозвонитись, ми хотіли написати Вам у Вайбер але на жаль номер з замовлення там не зареєстрований((( Спамити клієнтам дзвінками не наш метод роботи Потім ми отримали від вас дзвінок де повідомили що товару немає на жаль вже на складі і можемо підібрати вам моделі на заміну Ми розуміємо ваше обурення, але повпливати на телефонний звязок або на підняття слухавок клієнтів ми не можемо А через велику кількість замовлень товар закінчується Дякуємо за розуміння З повагою Офіційний представник бренду GaMa в Україні
Олександра не рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Хотів купити: Машинка для стрижки Ga.Ma PRO 8

Зробила замовлення на сайті, але перезаонили і сказали що товару немає в наявності.
Відповідь представника «Gamaofficial.com.ua»
Доброго дня. На жаль моделька закінчилась на складі, про що нас повідомили зі складу і інформацію яку ми вам передали. Так як ми являємося офіційним представництвом - наявність продукції коливається і не завжди відповідає дійсності, через великий попит. Ми вам запропонували замінити на схожу модельку)
AltoShaam не рекомендує цей магазин
23 жовтня 2019

Хотів купити: Плойка для волосся Ga.Ma Innova Extreme (GB0102)

Відповідь представника «Gamaofficial.com.ua»
Доброго дня, так як ми являємося офіційним представництвом - наявність продукції коливається і не завжди відповідає дійсності, через великий попит.