moozl не рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Кабель сетевой ATcom UTP 305 м cat.6 CCA 1Gb/s (16382), Замовлення №224654006

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Заказал 9.03, сразу оплатил по реквизитам, сейчас уже 16.03... Товар так и не отправили . Так же сегодня попросил отменить заказ, но его так и не отменили, говорят что передадут информацию, куда и что нужно передать не понятно. Такое чуство, что инфу передают посредством укрпочты... Магазин раньше вроде был нормальный, но сейчас бы не порекомендовал.
SpitFire рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Power Bank Konfulon A25Q 20000mAh 65W White, Замовлення №223811030

Купував powerbank з power delivery для підзарядки ноутбука - все працює супер. Це мабуть найдешевша опція для зарядки ноута яка була на той момент. Повністю задоволений. Магазин рекомендую.
Анастасія Бубненко рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Наушники Hoco EW46 Bluetooth 5.3 Dodge Cat (6931474788870), Замовлення №223943039

Купувала навушники в цьому магазині, якістю і сервісом дуже задоволена
Saha Shumik рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Google Pixel 6 Pro 12/128GB Cloudy White, Замовлення №223935040

Дякую за швидку доставку товару,нажаль фото не зберіг,купував для сина,він задоволений,телефон працює
KACHKATV рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Плата-адаптер ASUS Hyper M.2 X16 PCIe 3.0 X4 Expansion Card GEN 4 (90MC08A0-M0EAY0), Замовлення №224210008

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Через те що між відеокартою і адаптером пара міліметрів, довелось скасувати замовлення на псіе адаптер, з чим магазин легко і швидко допоміг. Рекомендую, ціни та сервіс на місці
Тетяна Демченко рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Чехол для нетбука HQ-Tech H061 12.2 Бабочка , Замовлення №223610025

Чохол до ноутбука отримала. Хороша якість за помірну приємну ціну. Швидка відправка товару. Приємні та відповідальні консультанти. Дякую.
vv dn рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Графічний планшет VEIKK VK1060, Замовлення №5432123

Гарний магазин.Приємні ціни та пропозиції.Рекомендую для покупки електроніки.
Євген рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Hans 06042P, універсальний набір інструментів HANS TK-158V, Замовлення №223277010

Marina Holubovych рекомендує цей магазин

Купив: Каталка-велобіг, Замовлення №223673029

Приємні продавці, швидке і якісне замовлення
Інвар Тендер рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: ТВ-приставка Xiaomi Mi TV Stick 4K 2/8GB (Global Version) (PFJ4122EU / MDZ-27-AA), Замовлення №223118032

Замовляли ТВ-приставку. Якістю товару задоволені, все працює, відвантаження здійснили в обіцяний термін. В плюс магазину - можливість розрахуватися безготівковою формою. Претензій щодо якості обслуговування не маю.