Iryna77 не рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Компактный ирригатор на умывальник ProZone D7 Compact White (EU), Замовлення №17-39604

Відповідь представника «32NET»
Доброго дня, вартість товару не змінилася, ви просто забули врахувати послуги Нової пошти. З товаром ви отримали чек та інструкцію українською мовою + гарантійний талон. Згідно записів з упаковки все це було з товаром. Ви не публікували відгук в нас на сайті та не зверталися до нас раніше. І нам взагалі незрозуміле таке ваше ставлення до нашої роботи, ми завжди намагаємося вжити усіх зусиль, щоб клієнт був задоволений. Вам відправили дублікати документів.
Ju Lia не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 березня 2023

Купив: Іригатор h2ofloss HF-9 White, Замовлення №N 17- 23938

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «32NET»
Доброго дня, ми розуміємо вашу проблему і робимо все, щоб ви залишилися задоволені. Але ваш відгук нам не зрозумілий - мало не втратили, змусили, вкрали коробку, це ви про що? Ми вам написали, запакуйте самостійно щоб не платити. Надіслали в рідній коробці - бо так доставка на 30% менша і ми турбуємось про ваші витрати. Діагностикою та ремонтом товару займається сервісний центр виробника, ми просто передаємо товар. Звісно, в нас є вплив на їх роботу і ми можемо вимагати заміну товару.
Сподіваємося на адекватне вирішення проблеми. Бо вважаю постійні відправки на ремонт не є вирішенням питання працездатності приладу. Якщо не піддається ремонту його замінюють або повертають гроші.
7 березня 2023 Відповісти
Другий раз ремонтували, взагалі після двох ремонтів один місяць, товар був на ремонті, за законом України, гарантійний термін повинен продовжуватися на термін ремонту, але магазин не зробив цього. Тепер у нас дві відмітки про ремонт. Також ми два раза відсилали товар до Києва, та оплачували взаголом 4 ри доставки (якщо ремонтували належним чином, то відремонтували б з першого разу, а так, не вони ж гроші платять за доставки, тому можна і не ремонтувати з першого разу, а так, а може покупець плюне і не буде відсилати знову) Взаголом дуже погане враження про цей магазин та його сервісний центр, відгуки про цей магазин погані, тепер не тільки від нас, вони самі собі анти рекламу роблять. Їх вибір. Якщо знав, що так буде, не зв'язувався з таким магазином, не рекомендую нікому. Скільки ще пропрацює цей чудо товар не знаю, але за пів року - 2 рази ремонту, це забагато!
25 березня 2023 Відповісти
Дуже дякуємо за вирішення питання, заміни іррігатора, несподівано і нарешті. Після чергової поломки іррігатора, його замінили на новий. Сподіваємося що цей пропрацює довгий час. Взагалі цей магазин опинився непоганим та чесним. Дякуємо за справедливість.
5 червня 2023 Відповісти
K_Se не рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Насадка для електричної зубної щітки Lebooo Color White 2pcs, Замовлення №17-30293

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «32NET»
Доброго вечора, дякуємо за зворотній зв'язок. Ми не є виробником. Нам взагалі не зрозуміле ваше звернення, з товаром на фото все нормально. У цього виробника є насадки від бюджетних до преміум, обирайте товар згідно ваших вподобань.
Перше що хочу зазначити, що в цей (і суміжні) магазини звертався не один раз. І в цілому, до поточної ситуації - проблем не виникало, і в цілому роботою магазину був задоволений. Що до останньої ситуації. Конфлікт саме в тому і заключається, що представники магазину стверджують що з товаром все ок. Хоча в той же час визнають \"від бюджетних до преміум, обирайте товар згідно ваших вподобань\" що я вибрав \"бюджетний варіант\". Може я не правий, і це дійсно така \"нормальна\" якість. Я виходжу з порівняння насадок які були раніше, і які стали в моєму замовленні. Ті насадки якими я вже користувався деякий час виглядають краще ніж щойно куплені нові. І попередній досвід, і гарні картинки в описі товару дали мені привід розраховувати на аналогічну якість. Коли ж я товар отримав - в якості був розчарований. Про що повідомив представників магазину, і попросив повернути товар. Магазин повідомив що по закону така категорія товару не підлягає поверненню. З тим що така категорія товарів не підлягає поверненню - я згодний. В той же час, грунтуючись на перелічених вище причинах, вважаю що це товар неналежної якості і я його хотів повернути його саме як товар неналежної якості. Коли купував насадки - то спеціально замовив в двох місцях, на ... і тут в магазині, про всяк випадок, раптом в одному з них пришлють щось не те, то може хоч в другому пришлють якісний товар. Але, виявилося що і тут і на ... був один і той же продавець. І прислав один і той же, на мою думку, неякісний товар. Спір в... відкрив, і таки ... прийняла мою сторону, що товар не відповідає заявленому і оформила повернення. Саме цей негативний досвід мене і змотивував залишити відгук, щоб наступні покупці були уважніші і обережніші, і завжди ретельно перевіряли товари.
13 січня 2023 Відповісти
Serhii Mykhelev рекомендує цей магазин
8 березня 2021

Купив: Пульсоксиметр аккумуляторный ProZone oClinic Li-Ion White (Rev. 2)

Купив за акційною ціною пульсоксиметр попереднього покоління зі знижкою 63%. Безкоштовна доставка за умови 100% передоплати. Доставка доволі швидка. Роботою магазину та пристрою цілковито задоволений.
Leonid.Z рекомендує цей магазин
12 грудня 2020

Купив: Boxym oFit 2 White/Black, Замовлення №17-8673

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Haydenko рекомендує цей магазин
18 жовтня 2019

Купив: Іригатор Seago E2 Black

Замовив щітку, оплатив. Доставили безкоштовно на відділення НП. Все швидко, жодних проблем не було
Хельга Патаки рекомендує цей магазин
19 липня 2019

Купив: Nicefeel FC169 Pulse Control, Замовлення №17-1882

Заказала наложенным платежем. Отправили 11.07, забрала утром 13.07. Ирригатор работает исправно. Всем очень довольна. Молодцы.
Елена рекомендує цей магазин
29 березня 2019

Купив: Ирригатор Waterpulse V300

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Перед тем как совершила покупку - я разговаривала с несколькими менеджерами разных магазинов, но только в этом магазине получила настолько внятную и полную консультацию, что у меня не осталось сомнений и я этому очень рада. Спасибо!