МаксимШ рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: LG OLED65C36LC, Телевізор LG OLED65C3, Замовлення №3616

Представник магазину «ТелеБум»
Дякую вам за відгук. Додаткове пакування було зроблене Новою Поштою , потім анульовано за нашою вимогою. Приємного вам використання.
19 лютого 2024 Відповісти
Денис Ковпака рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: Samsung QE65QN800B, Телевізор Samsung QE65QN800B, Замовлення №3322

Дуже сподобалось відношення спеціалістів магазину, а саме консультація на всіх етапах - придбання телевізора частинами, інформування про прибуття на магазин з подальшою перевіркою, відправлення на мій адрес і допомога під час встановлення. Також ціна - на мою думку, одна з найнижчих на ринку. Дякую Вам за роботу.
Peter Havryliuk не рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: Samsung qe65q60aauxua

Не сподобалося: повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «ТелеБум»
Якщо подивитись на фото там видно скоріш за все сміття, таке буває після транспортування, доставання виробу з коробки, так як повітря, вакумація та інше відбувається коли ви достаєте чи кладете виріб у коробку. Биті пикселі - це крапки які можуть з'явитись також після транспортування виробу, навіть коли телевізор просто стоїть у вас вдома. На сьгоднішній день дуже рідко буває так що на виробах відсутні дефекти (при найдетальнішому огляді працівниками сервісного центру). Нам шкода що виникла така ситуація з виробом, треба було перевірити телевізор на пошті, так як саме після транспортування перевізником могли з'явитися дефекти. Якщо все ж таки сплануєте купляти ще щось у нашому магазині, - виходячи з ситуації зробимо на наступну покупку знижку.
таке буває
31 січня 2023 Відповісти
Представник магазину «ТелеБум» відповів на коментар ServiceALL
Я з вами - повністю згоден.
31 січня 2023 Відповісти
Mark Klimushkin рекомендує цей магазин
16 листопада 2019

Купив: Саундбар Samsung HW-N550, Замовлення №75615

Доставили товар очень быстро. Товар соответствует описанию. Рекомендую.
Представник магазину «ТелеБум»
Спасибо вам большое за положительный отзыв. На след. Заказ вас ждет скидка 5%