Nelia__ не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Kiepe Ножницы PRO CUT PROFESSIONAL 2127/6, Замовлення №66574

Egoista не рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Хотів купити: Професійний фен для волосся Parlux Alyon Jade

На hotline ціна 3781 грн, а на сайті магазину 4370 грн
Igor Protsenko не рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Фен Parlux Alyon Bronze, Замовлення №61822

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Відповідь представника «VICshop»
Вітаємо і дякуємо за відгук! Товар який Вам не подобається або якщо у вас є якісь сумніви - ви завжди можете повернути у магазин але чомусь ви не схотіли цього робити. Даний товар продається не лише у нашому магазині. Зауважимо, що Сертифікат відповідності - це не документ, який засвідчує оригінальність товару і на разі виробник ще не отримав даний сертифікат на 23 рік - нам не доповідають чому, це робить виробник, а не магазин. Для звернення з приводу гарантійного обслуговування вам не потрібні ніякі документи, оскільки з питань гарантії ви все одно будете звертатись лише у наш магазин. У даного виробника немає офіційних сервісних центрів в Україні, тому ремонтом займається імпортер (представник бренду). Вам не варто через це перейматись, оскільки фени Parlux не ламаються і навіть якщо припустити, що щось трапиться - все вирішується без проблем..
Фен я отримав Новою Поштою у суботу, коли ваш інтернет магазин не працює. Я сподівався, що питання про видаткову або товарний чек без проблем вирішиться, тому вирішив забрати товар. Було прикро дізнатися, що для офіційного імпортера,яким ви себе називаєте - це виявилося проблемою. Ви пропонуєте повернути фен? Кажите, що ви не єдині хто його продає..На справді - це дивно, і доводить, що ви дорожите клієнтами. Customer service точно потребує апгрейду. Certificate of origin вказує на країну походчення, а не оригінальність ви праві. Проте ніяких документів окрім слів надано не було. Це могли бути інші документи від Виробника, які б вказували, що ви дійсно продаєте оригінальну продукцію на теріторії України. Ви кажете фени Parlux не ламаються. На жаль у будь-якої продукції/товару є процент браку - це аксіома. Пізніше, я отримав листа від Parlux Italy (ознайомтесь нижче) з переліком компаній, які офіційно продають продукцію на теріторії України, якби в списку був ваш магазин, я б зняв би всі питання. Дякую. Good morning Thank you for contacting us. In according to your request, we send below the link where you can find Parlux hairdryer in Ukraine: UKRAINA IRIS - Centre of Beauty Salons Supply 390 Shevchenko Blvd., Cherkasy, Ukraine, 18005 phone 8 (0472) 32-19-75 fax 8 (0472) 71-01-32 Best Regards Angela Customer Care __________________________________ PARLUX S.p.A. Via Goldoni, 12 - 20090 Trezzano sul Naviglio - Milano Tel. +39 02 48402600 - Fax +39 02 48402606 www. parlux.it - www.facebook.com/ParluxItalia
17 січня 2023 Відповісти